Anayasa Mahkemesi Başkanına ;
Gücünü Türk milletinden alan devletin bekası için çalışan gözünü kırpmadan şehit olacağını bile bile Savaşan Türk polisine ve Türk askerine katil ,devlete de katliam yapan devlet diyecek kadar alçak ve hain sözde aydınların lehine karar veren Anayasa mahkemesi başkanı sayın Zühtü Arslan
Sizi Türk Milletine şikayet ediyoruz.
Bilmiyorum ama belki bu devleti temsil ettiğin makam odanda “ADALET MÜLKÜN TEMELİDİR “ yazılıdır. Burada MÜLK DEVLETTİR.
Devlete küfür etmek hak mıdır? Çok merak ediyorum bu kadar alçak kollamak başka millette var mı dır? Türk milleti sizden lütüf istemiyor sadece devlete olan sadakatın gereğini istiyor. Devlete küfür edenlere katil diyenlere cezasının verilmesini istiyor. Bu karar yüce mahkemeye yakışmadı.
Hendek barikat operasyonlarında şehit olan 793 kardeşime Ve 15 Temmuz’da şehit olan 251 şehidimizin ailesine Bir mesaj vermek istiyorum.
Bu kararla şehitlerimizin kemikleri sızladı biliyorum . Ama siz emin olun Türk milletinin ve Türk devletinin bekası için öyle bir nesil yetişiyor ki anlatamam. Yolda yürürken bir genci çevirin ve sorun ,ne olmak istiyorsun? size diyecektir ya özel harekatçı olmak istiyorum ya Özel kuvvetler de asker olmak istiyorum. Bu sizin Şehit eşlerinizin ve çocuklarınızın eseridir. Bu devlete ihanet edenler cezasını çekecektir. Bundan emin olun. Şehitlerimize Allah’tan rahmet gazilerimize şifa diliyorum.
YÜCE TÜRK MİLLETİNE SADAKATLA BAĞLIYIZ.
Uğur YENEN
TÜM EMEKLİ POLİS ÖZEL HAREKATÇILAR DERNEĞİ BAŞKANI

Yorum Yazın