İzmir AK Parti büyükşehir belediye başkan adayı Nihat Zeybekçi Gaziemir’de esnaf, STK lar ve Eğitimciler ile bir araya geldi.

Gaziemir’de yoğun bir ziyaret programı düzenleyen Zeybekçi,öğle saatinde geldiği Gaziemir’de önce Ak Parti Gaziemir ilçe Seçim Koordinasyon Merkezini ziyaret etti.AK Parti Gaziemir belediye başkan adayı Nazmi Yılmaz ,ilçe başkanı Erol Kaya ile Gaziemir Abdullah Arda Meydanında bulunan esnaf kahvelerini dolaşıp vatandaşlarla sohbet eden Nihat Zeybekçi, daha sonra Gaziemir’de bulunan STK ları ziyaret ederek görüş ve düşüncelerini dinledi.

Zeybekçi STK lara İzmir ve Gaziemir’e yapacağı hizmetlerle ilgili bilgiler verdi .Gaziemirliler Derneği, emekli polisler Derneği  ve daha sonra da Milliyetçi Hareket Partisi Gaziemir İlçe Başkanlığını ziyaret eden Zeybekci’yi MHP İlçe Başkanlığı önünde zeybek oyunu Efeler Zeybek oynayarak karşıladı MHP İlçe Başkanlığı’nda Cumhur ittifakını anlatan Zeybekçi’ye Milliyetçi Hareket Partisi ilçe başkanı Köksal Koç MHP Cumhur ittifakı meclis üyesi Selahattin Şahin ve MHP teşkilat yöneticileri ve üyeleri katıldı

MHP İlçe Başkanlığı önünde Ege zeybek oyunu ile karşılanan Zeybekçi efelere 31 Mart’ta bu Zeybek oyununu birlikte yapacağız dedi

Zeybekçi programını Akşam saatinde gençlere ayırdı. gençlerle birlikte Gaziemir’de bir kafede buluşan Zeybekçi izmir projeleri Gaziemir’e yapılacak olanlar ve gelecekte gençlerle yapacağı çalışmaların projelerini anlattı

Zeybekçi nin en son programı günün ilerleyen saatlerinde Gaziemir özel Lokman Hekim Sağlık Meslek Lisesi oldu

Ben Devlet Parasız Yatılı Okulu’nda okumuş bir Anadolu köylüsünün oğluyum. benim babam  öğretmenime gömleğimi satıp bu oğlum okutacağım diye söz vermişti .o sözünü tuttu ben de bu millete verdiğim sözü tutmak istiyorum.

Bu millete borcum var. ve hizmet etmek istiyorum dedi. benim bu devlete borcum var, bu ülkeye borcum var, Sizlere borcum var,bunu ebet müddet çalışarak ödeyeceğim. bugüne kadar neyiN sahibi olduysam hepsini bu millete, bu ülkeye ve sizlere borçluyum. ben karşınıza yaptım da geldim diyorum yapacağım diye söz veren boş ver vaatler veren birisi değilim.

Gaziemir’deki okul müdürleri ve eğitimciler ile bir araya gelen Zeybekçi memur-sen’in düzenlediği programa katılarak Gaziemir’de bulunan eğitim camiasındaki öğretmenler özel okul temsilcileri ile birlikte akşam yemeğinde buluşarak İzmire yapacağı hizmetleri anlattı.

Lütfen siz bana oy vermeyin. Lütfen siz kendinize oy verin. buraya hizmet edecek  kadroya hizmet verin. siz Nihat Zeybekçi’ye oy verme Lütfen bu güzel İzmir’e Hizmet edecek olanlara verin..

Zeybekçi Lokman Hekim özel sağlık meslek lisesinde yaptığı konuşmada  Gaziemir özel bir yer ayırdıklarını altını çizerek Gaziemir projelerini anlattı İzmir’in en büyük sorununun ulaşım olduğunu dile getiren Zeybekçi İzmir’de 10 dakikalık yolu 2 saatte gittiklerini bunu bizati  yaşayarak kendisinin bu sıkıntıları güdüğün söyledi İzmir’in mutlaka bu trafik sorunu çözülmesi gerektiğinin altını çizen Zeybekçi İzmir’e 40 ve 70 kilometrelik iki ayrı otoban yol yeraltı tünelleri ve bağlantı köprüleri ile İzmir’in bu kronik trafik sorununu mutlaka çözeceklerini sözünü sözünü verdi ve bu süreci anlatan Zeybekçi yapacakları hizmetleri anlattı

Yorum Yazın