1 10 13

Yoncaköy’de 40 Yıllık Sorun Çözülüyor

Menderes Belediyesi tarafından Ahmetbeyli’de yol yapım çalışmaları gerçekleştiriliyor. Çalışmalar kapsamında 40 yıldır sorun olan Yoncaköy sokakları kilit parkeyle döşeniyor.

Menderes Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından yürütülen yol yapım çalışmaları kapsamında Ahmetbeyli Yoncaköy’de çalışmalar gerçekleştiriliyor. Çalışmaları kapsamında 30 bin metrekare alanda bordür döşeme ve kilit parke döşeme gerçekleştiriliyor. 40 yıldır sorun olan yollar çalışma ile yenileniyor.

Herkes için çalışıyoruz

Yol yapım çalışması hakkında bilgi veren Menderes Belediye Başkanı Bülent Soylu, “Biz birinin ya da birilerinin değil, herkesin sorunlarına çözüm için çalışıyoruz. Senden, benden, ondan demiyor Menderes için durmak yok yola devam diyoruz. Bizim için her vatandaşımız değerli. Onlar için var gücümüzle çalışmalarımız sürecek. Yoncaköylü vatandaşlarımızın 40 yıldır hasretini çektiği yollarını yeniliyoruz. Yoncaköy’de başlattığımız kilit parke ve bordür döşeme çalışmalarımızda 30 bin metrekare alan yenilenecek. Tüm sokaklarımız hak ettiği görünüme kavuşacak. Yoncaköy sakinlerine hayırlı, uğurlu olsun” dedi.

Yorum Yazın