Ak Parti İzmir İl Kadın Kolları Başkanımız sayın Gözde KESKİN’den Görevi Devralan sayın Dilek Yıldız BÜYÜKDAĞ’a yeni görevinde başarılar dileriz.

Yine, Ak Parti İzmir İl Gençlik Kolları Başkanı sayın Adil YÜKSEL’den Bayrağı Devralan sayın Eyüp Kadir İNAN’a yeni görevinde başarılar dileriz.
Ak Parti’de Hizmet, Görev Misyonu Muvakkat/Süreli/Zaman Kısıtlı değil; Süreç, Süreklilik içerisinde Sürdürülebilirlik Esasına dayanır.
İlke Birliği, İç Barış, Karşılıklı Güven, Dayanışma, Yapıcı Birliktelikle Kutlu Yürüyüşümüzü sürdürüyoruz.
Başkanlık vardır; Roma’da olduğu gibi Loca’dan Arenayı izleyen, yöneten, yönlendiren, hükmeden, bağışlayan, öldürten!
Başkanlık vardır; Bizde olduğu gibi Mihrabda öne çıkan, mesajı önce kendisine okuyan, bildiren, izlemeyen,dahil olan-dahil eden, önce kendisi kıyama duran, önce kendisi rükua giden, önce kendisi secdeye varan, çağrı ile arkasındakileri de önce kendisinin uyduğu, yaptığı, yükümlendiklerine çağıran, Fikir, Fiil, İrade, İcra Birliği sağlayan!


Gözde Başkanımız ile İzmir İl Yönetiminde birlikte görev yaptık. Dilek Başkanımızı Bayraklı Kadın Kolları Başkanlığından tanıyoruz. Yeni görevinde sadece Teşkilat içerisinde değil, İzmir’de duruşu, misyonu ile değerli bir farkındalık oluşturacağına inanıyoruz.
Adil Başkanımız, kardeşimiz, gülen yüzü, yapıcı yaklaşımı, kentsoylu terbiyesi ile gönlümüzdedir.
Eyüp Başkanımız, genç yaşta, Türkiye Siyasetinin Yapısal Dönüşümüne sadece Teşkilatçılık boyutu ile değil, Zihnen, Akademik vizyonla Dahil olmuş Kardeşimiz.
Bizde Başkanlığı Tahkim eden asli Unsur Kardeşliktir.
2018 Baharı ile Teşkilatlarımızda İl Başkanlığımız ile başlayan Yinelenme, Yenilenme Heyecanı, Coşkusu 2019 İzmir’in Habercisidir.
Allah Yâr ve Yardımcımız olsun.

Yorum Yazın