Yeniden Refah Partisi İzmir İl Gençlik Kolları  İl yönetiminden 8 birim başkanının  katılımı ile Gaziemir İlçeye ziyaret.

Yeniden Refah Partisi İzmir İl Gençlik Kolları Başkanı Aytaç URÇAR  Gaziemir İlçe 16 Mahallesi, 295 sandığı ve yaklaşık 100 bin seçmeni ile İzmir’ in önemli bir siyaset merkezi konumundadır. Bizlerde yapmış olduğumuz bu ziyarette Gaziemir Esnafından ve Mahalle halkından aramıza yeni katılan arkadaşlarımızı gördüğümüzde Gaziemir halkının, yerel ve genel siyasette artık bir değişiklik ve özellikle taze bir kan istemiş olduğunu gözlemlemiş olduk.

Gaziemir, Yeniden Refah Partimizin İzmir’ de kurulan ilk ilçesi olması münasebeti ile bizler için ayrı bir gurur vesilesidir. Ayrıca ilçe başkanımız Yener BAYSAL Bey ve İlçe Gençlik Kolları Başkanımız Ertuğrul BAYSAL Beyinde bugüne kadar canla başla çalıştığına çok kez şahitlik ettik ve inanıyoruz ki dün olduğu gibi önceki haftalarda da Gaziemir’ den partimize olan yoğun teveccühler ilçe başkanızın bugüne kadar yapmış olduğu bu yoğun çalışmaların birer meyvesidir.

Gaziemir İlçe Başkanı  Yener BAYSAL yaptığı konuşmada 2019 seçimlerinde Gaziemir halkının %16’ sının sandığa dahi gelmediğini ve sandığa gelenlerin ise yaklaşık %2,5 inin geçersiz oy kullandığını belirterek 2024 yerel seçimlerinde sandığa gitmeyen bu seçmenlerin oylarını alacaklarını ifade etti. Bu durum da bizleri hem şaşırttı hem de mutlu etti.

Milli Görüşün tek temsilcisi olan Yeniden Refah Partisidir.

Biz yeni nesil Türkiye gençliği olarak biliyoruz ki dün olduğu gibi bugün ve yarın Gaziemir’ in ve tüm Türkiye halkının derdine derman olabilecek siyasi parti, Milli Görüşün tek temsilcisi olan Yeniden Refah Partisidir. Bizim geçmişimiz ak ve paktır. Bizler Yeniden Refah Partisi olarak öyle bir manevi mirasa sahibiz ki Türkiye’nin tüm illerinde korkmadan, çekinmeden alnımız ak bir şekilde sokaklara çıkıp halkın içerisine girebiliyoruz.

Bu halk şunu çok iyi biliyor ki Milli Görüş lideri Erbakan hocamız iktidar olduğu 11 aylık dönemde sağcı, solcu, bize oy verdi-vermedi demeden istisnasız herkese hak ettiği düzeyde fayda sağladı, bütün maaşlara diğer siyasi partilerin hayal dahi edemeyeceği düzeyde zamlar yaptı. Ayrıca bu zamları yaparken de bugünkü hükümet gibi insanları enflasyona ezdirmedi. Kamu Tek Hesabı (Havuz Sistemi) ile Denk Bütçeyi oluşturdu ve enflasyonun düşmesini sağladı. Türkiye’nin her yanına fabrikalar kurarak hem üretimi arttırıldı hem de istihdam sağlandı.

Bizler hayra motor, şerre fren olmaya geliyoruz.

Bugün bizlerde partimizin isminden de anlaşılacağı üzere yeniden bu hayırlı hizmetleri yapmaya ve hatta çok daha fazlasını yapmaya geliyoruz. Bizler hayra motor, şerre fren olmaya geliyoruz. Hayırlı bir iş varsa bu işin arkasında durup nihayete erdirmeye geliyoruz. Gaziemir için, İzmir için, Türkiye için yapacak birçok projemiz var, bunların Ar-Ge çalışmasını hazırladık ve en kısa sürede hayata geçirmek üzere bu aziz milletimizden cesaret alarak yolumuza hız kesmeden devam ediyoruz.

Bizler inanıyoruz ve başaracağız, bu aziz milleti hak ettiği Refah düzeyine çıkaracağız. Bu millet tarihin en şerefli milletidir ve bu şerefle yakışır şekilde temsil edilmesi gerekir. Bunu başaracak olan kadrolarYeniden Refah Partisindedir. Her bahar bir çiçekle başlar, her aşılan yol bir adımla başlar ve bütün zaferler hayalleri kurularak başlar.Bu duygu ve düşünceler ile herkesin yeni yılını kutlarım, yeni yılda daha refahlı günlere erişmek üzere sizleri Allaha emanet ediyorum. Dedi