MaviBahçe Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nde yeni yıl heyecanı başladı. Yeni yıla özel hediyelerin yer aldığı Yılbaşı Köyü’nde alışveriş keyfini tadan ziyaretçiler, canlı müzik, kar yağışı, lazer ve ışık şovlarıyla yılbaşı coşkusunu erkenden yaşıyor.
MaviBahçe ziyaretçileri, yılbaşı gecesine kadar her hafta sonu 17.30-19.00 saatleri arasında canlı müzik eşliğinde eğleniyor. Haftasonu 19.00-21.00 saatlerinde ise ziyaretçiler, etkinlik alanında kar yağışı, lazer ve ışık şovlarıyla yeni yıl coşkusunu yaşıyor. MaviBahçe’yi tercih eden ziyaretçiler, her gün saat 16.00’da kapılarını açan Yılbaşı Köyü’ndeki satış noktalarından sevdiklerine birbirinden güzel hediyeler alma fırsatını yakalıyor. Kar yağışı ve lazer şovu 29 Aralık Cuma gününe özel olarak bir kez daha gerçekleştirilecek.
Della Miles yılbaşı gecesi sahne alacak
MaviBahçe yılbaşı gecesi, İzmirlilere unutulmaz bir gece yaşatacak. Dünyaca ünlü Caz Müziği Sanatçısı Della Miles ve DJ Performans eşliğinde unutulmaz bir yılbaşı partisi gerçekleştirilecek. Yılbaşı gecesi 22.30’da sahne alacak Miles, yeni yılın ilerleyen saatlerine kadar izleyicileri coşturmaya devam edecek. Bu arada, MaviBahçe’nin facebook sayfasını beğenip, tavsiye edenlere Yılbaşı Köyü’ndeki MaviBahçe Sosyal Medya standından kupa hediye edildi.

Yorum Yazın