thumbnail_20170808_000118
Malumunuz kısa bir süre önce Silivri’deki duruşmalara giden  FETÖ terör örgütünün alçak ihtilalci uşaklarından bir tanesinin üzerinde HERO yazılı beyaz bir tişört vardı.  İngilizcesi olmayan birisi olarak bunun ne manaya geldiğini   sonradan öğrendim. Meğerse bu ahlâksız, şerefsiz,  vatansız, alçak şahsın üzerindeki o yazının manası  KAHRAMAN (!) mış.  Aslına bakarsanız bunlar ne b…  yediğini bilen sözüm ona kahramanlar (!) Oysa benimde, sizinde bildiğimiz bildiğiniz  bir tek kahraman/kahramanlar var.  ODA BU AZİZ MİLLET  ve bu ülke, bu coğrafyada payidar olduğu sürece analar kahramanlar doğurmaya devam edecektir. Neyse,  konumuz bu değil.
Malum bu olaydan sonra tüm ülke genelinde bu hainler için istediğimiz dünyanın her yerinde olduğu gibi bu hainlerin duruşmalara getirilirken ve mahkumlukları sürecince tek tip elbise giydirilmesi idi. Zira giydikleri elbiseler  resmen kanımıza dokunuyor. Bu konuda gerek basın, gerek stk lar bir kamuoyu oluşturdu. Oluşturulan bu kamuoyunun sonunda Cumhurbaşkanımızda  yoğun bir tepkinin ve arzunun neticesinde tek tip elbiseyi onayladı. Elhamdulillah MİLLETİN DEDİĞİ ve MİLLETİN İSTEDİĞİ oldu. Gayet yerinde ve vicdanları rahatlatan ve sürura erdiren  bir karar oldu. Emeği geçen herkese  teşekkür ederiz. Alınan bu karardan sonra kameralar önünde üzeri yazılı giysilerle şov yapmaya kalkan FETÖ sanıklarının giyeceği ‘tek tip üniforma’nın özellikleri de belli oldu. Giysiler,  vatan hainleri için badem kurusu renginde  TULUM  teröristler içinde bir gömlek bir de pantolondan oluşacak, açık cezaevlerindeki tekstil atölyelerinde 50 bin tek tip elbise dikilecek.
Aslında buraya kadar her şey necip Türk milletinin istediği doğrultuda gelişti ve nihai karar alındı. Herşey çok güzel, lakin  burada bir eksiğimiz kaldı.
Bu kahramanlar(!) bu zamana kadar duruşmalara sanki podyuma çıkıyor  duruşmalara da adeta bir manken edası ile gidiyorlardı.
Saçlar taranmış,
Sakal tıraşları olmuş,
Beyaz gömlekler ve
jilet gibi ütülenmis  pantolonlar. Sanki millet ile adeta dalga geçer gibi Silivri podyumunda 2017 kreasyonlarını teşhir ediyorlar. Artık şov bitti.  Bundan sonra Silivri kreasyonları değişti. Yeni kreasyonunuz TULUM. Biraz ütüsüz(!) eh olsun artık o kadar da canımmmm.
Ne var bunda bu kadar dert edinecek.
Yalnız bu tipi tipler bu kadar fit giyinece (!) yaaaa  bence bu kadar emek verilen bu kreasyonların bir tek eksiği kalmış. Hadi canım, bence herşey mükemmel.  Bence hiç bir eksik yok diyebilirsiniz. Vaaaaar var. Bu kadar güzel kreasyonun bir tek eksiği var ve oda olmazsa olmazlardan.
Nedir dediğinizi duyar gibiyim.
O halde sizi fazla meraktan çatlatmayayım.
Bu kadar güzel kreasyonun tek eksiği YAĞLI KIRAVAT.
Yahu bildiğiniz,  bildiğimiz envai çeşit,  desen ve renkte kıravat değil.
TEK TİP
TEK RENK
TEK ÇEŞİT
TEK MALZEME aklınıza geldi dimiiiii.
Yaaaaa.
Eksik olan
KRAVAT
Yani
YAĞLI IİP
Ne dersiniz?
Şimdi 2017 / 2018
HAİN KREASYONUNU YAĞLI KRAVAT (!) ile tamamlamış olduk mu?
Eh ne diyelim.
Hadi hayırlısı olsun.Bülent ERTEKİN
SULTANBEYLİ /  İSTANBUL

Yorum Yazın