Davut Dinçer’in yönetiminde İzmir Gaziemir ilçesi  : Türk Kızılay Gaziemir Şubesi, 2020 yılı şube performans değerlendirme sonuçlarına göre bağış kategorisinde Türkiye 2.si oldu.

Başarılı çalışmaları ile göreve geldiği ilk günden itibaren ihtiyaç sahiplerinin yanında olan Şube Başkanı Davut Dinçel ve ekibi ödül plaketini Türk Kızılay Genel Balkanı Dr. Kerem Kınık’ın elinden aldı.

Davut Dinçer: göreve geldiğimiz Ocak 2020 tarihinden itibaren gelirlerimizi arttırarak oluşturduğunuz kaynağı İyilik hareketinin bir lokomotifi olarak mazlum ve mağdurlara harcamaya başladık. şu anda Gaziemir’de ihtiyaç sahibi vatandaşlarımızın tamamına gıda , hijyen seti , giyim yardımlarını dağıtmaktayız. Faaliyetlerimizi gerçekleştirmemizi sağlayan başta fahri başkanımız Gaziemir ilçe kaymakamımız sayın Dr. Ahmet Süheyl Üçer olmak üzere tüm kurum müdürlerimize desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum .

Davut Dinçer: Türk Kızılay Genel Merkezi’nin şubeler arasında performans kriterlerine göre yaptığı değerlendirmede Gaziemir Şubemiz Türkiye ikincisi oldu . Plaketimizi Türk Kızılay Genel başkanı Sayın Dr. Kerem Kınık dan aldık

Davut Dinçer: Desteklerini bizden ayırmayın her her zaman yanımızda olan Türk Kızılay İzmir Şube başkanımız Kerem Fahri Baykalmış a teşekkür ediyorum.

Davut Dinçer: Türk Kızılay Gaziemir Şubesi, 2020 yılı şube performans değerlendirme sonuçlarına göre bağış kategorisinde Türkiye 2.si oldu. Başarılı çalışmaları ile göreve geldiği ilk günden itibaren ihtiyaç sahiplerinin yanında olan Şube Başkanı Davut Dinçel ve ekibi ödül plaketini Türk Kızılay Genel Balkanı Dr. Kerem Kınık’ın elinden aldı.

Türk Kızılay Gaziemir Şube Başkanı Davut Dinçel, “Göreve geldiğimiz Ocak 2020 tarihinden itibaren gelirlerimizi arttırarak oluşturduğunuz kaynağı İyilik Hareketi’nin bir lokomotifi olarak mazlum ve mağdurlara harcamaya başladık. Şu anda Gaziemir’de ihtiyaç sahibi vatandaşlarımızın tamamına gıda, hijyen seti, giyim yardımlarını dağıtmaktayız. Faaliyetlerimizi gerçekleştirmemizi sağlayan başta fahri başkanımız Gaziemir ilçe Kaymakamımız Dr. Ahmet Süheyl Üçer olmak üzere tüm kurum müdürlerimize ve muhtarlarımıza desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum. Türk Kızılay Genel Merkezi’nin şubeler arasında performans kriterlerine göre yaptığı değerlendirmede Gaziemir Şubemiz Türkiye ikincisi oldu. Özellikle Desteklerini bizden ayırmayan her zaman yanımızda olan Türk Kızılay İzmir Şube başkanımız Sn Kerem Fahri Baykalmış’a teşekkürlerimi iletiyorum” şeklinde konuştu.