Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Gaziemir İlçe Temsilciliği ‘Gelmeden Kıyamet Gel Kıyam Et’ sloganıyla başlattığı Sabah Namazı programında bu hafta gençlerle Gaziemir merkez caminde buluştu. Her hafta Sabah Namazı buluşmaları gerçekleştiren vakıf, manevi buluşmaları yaygınlaştırarak sürdürüyor.


TÜGVA gaziemir İlçe Temsilcisi Erkan Kılıç, Türkiye Gençlik Vakfı Gaziemir temsilciliği olarak her yönüyle donanımlı gençlerin yetişmesi için sabah namazı buluşmalarına devam etiklerini söyledi. Gençlerin maneviyat ve değerlerle buluşması için çaba sarf ettiklerini belirten Kılıç, “Kıyamet gelmeden kıyam edilmesi ve Allah’ın huzuruna varılmasının anlamlı bir sloganla bütünleştirildiği sabah namazı buluşmalarımız devam ediyor. Gaziemir TÜGVA temsilciliği olarak camilerimizin gençler tarafından yetim bırakıldığını, özellikle sabah ve yatsı namazlarına gençlerin iştirak etmelerine dikkat çekmek için sabah namazı buluşmalarımız devam edeceğiz” ifadelerini kullandı .

TÜGVA’lı gençler sabah namazından sonra cami cemaatine kahvaltı ikram ederek onlarla Sohbet ettikten sonra, Gaziemir devlet hastanesinde yatan hastalar ile gece mesaisinde nöbette olan polis memurlarına kahvaltı ikramında bulundular….

Yorum Yazın