Üniversiteler, gelişmiş ülkelerin en önemli kurumlarından biridir. Burada eğitimini tamamlayan gençlerimiz geleceğin iş hayatını oluşturacaklardır. 2023’lerin, 2053’lerin ve 2071’lerin yöneticileri, 2019’larda 2020’lerde bu kürsülerde ders dinleyen öğrenciler olacaktır.

Bugün bu öğrencilerimize verdiğimiz her destek, her entellektüel eğitim, iyiye ve güzele dair ne varsa hepsi; yarınlarımıza umut olarak geri dönecektir.

Tügva, Umutlarımızı yeşertecek gençlerimizi yetiştiren bir sivil toplum kuruluşudur.

Tügva, geleceğin Fatihlerinin en az Fatih kadar entellektüel birikime ve ahlaki değerlere sahip olmasına öncülük eden gönüllüler topluluğudur.

Bu noktada Tügva Yükseköğretim Koordinatörlüğü olarak, üniversiteye gerçekten çok değer veriyoruz.

Bizler, Türkiye Gençlik Vakfı İzmir Yükseköğretim Koordinatörlüğü olarak, Güzel İzmir’imizde ki her üniversitemizde teşkilatlarımızı kuracağız. Başarıya ulaşmak gayesinde olan gençlerimize maddi ve manevi desteğimizi hiçbir zaman esirgemeyeceğiz.

Öğrencilerimizle beraber Sosyal Sorumluluk Projeleri kapsamında;

Çevre Faaliyetleri,
Eğitim Faaliyetleri,
Kültür ve Sanat Faaliyetleri,
Sağlık kategorisi Faaliyetleri,
Spor Faaliyetleri,
Toplumsal Kategori Faaliyetleri

Üzerinde çalışmalarda bulunacağız. Öğrencilerimizin Üniversite hayatlarının sosyal ve verimli bir şekilde geçmesini sağlayacağız.

En önemlisi, Anadolu’muzun bağrından iyi bir gelecek hayaliyle İzmir’imize gelmiş öğrencilerimize misafir olduklarını hissettirmeyeceğiz. İzmir Tügva ekibiyle tanıştıktan sonra kendilerini misafir değil de, ev sahibi gibi hissedecekler. Bu minvalde, projeleri ve fikirleri olan öğrencilerimizi daima destekleyeceğiz.

Öğrencilerimizin üniversiteye adaptasyon sorunu yaşamasını engelleyeceğiz. Kariyer hedefleri doğrultusunda rehberlik hizmetinde bulunacağız.

Biz kendimizi daima geliştirmeye, iyiliğin yanında durmaya ve anlamlı bir hedef uğruna azimle çalışmaya söz verdik.

Mezun öğrencilerimize mezun olurken “iyi ki Tügva ile tanışmışım” dedirteceğiz İnşaallah

Yazar Hakkında

İlgili Yazılar

Yorum Yazın