thumbnail_IMG_0034

Torbalı Belediye Başkanı Adnan Yaşar Görmez “ilçemizin marka değeri giderek yükseliyor”

TRT Kent Radyo, Ramazan ayı boyunca iftar programını canlı olarak Torbalı’dan yayınlayacak. Ramazan Sokağı’ndan yapılan yayının ilk konuğu Torbalı Belediye Başkanı Adnan Yaşar Görmez” ilçemizin marka değeriyle yaşam kalitesi arttıkça sosyal ve ekonomik açıdan zenginleşme de beraberinde oluşuyor” dedi.

99.1 frekansından yayın yapan TRT Kent Radyo’nun ilk konuğu olan Torbalı Belediye Başkanı Adnan Yaşar Görmez “Bu sene üçüncü kez kapılarını açan Ramazan Sokağı’mız sadece ilçe çapında değil bölge genelinde de önemli bir eksikliği giderdi diye düşünüyorum.

Torbalı İZBAN’nın gelmesiyle ulaşımda, 700 büyüK ölçekli fabrikayla sanayide, Metropolis antik kentiyle turizmde, verimli topraklarıyla tarımda, Türkiye’nin en büyük çevre yatırımı olan Fetrek Çayı Sultanlar Vadisi Projesiyle tarımda, 250 yataklı modern devlet hastanesiyle sağlıkta, onlarca özel okulu ve eğitim kurumlarıyla eğitimde, bunlara bağlı olarak konut sektöründe marka değeri yaşam kalitesi hızla artan bir ilçemizdir. Torbalı; İzmir’in geleceğine dair rotasını belirleyecek bir potansiyele ulaşıyor” şeklinde konuştu.

Yorum Yazın