tttttttttttttt

TERÖRLE TOPYEKÜN MÜCADELE

Diyarbakır’da, Şırnak’ta, Hakkari’de polis özel harekat, jandarma özel birlikler ve bordo berelilerle verilen mücadelede artık sona doğru yaklaşıyoruz elhamdulillah.

Silahla verdiğimiz bu mücadeleye hukukla, siyasetle ve bürokrasiyle de verilmesi gereken mücadele eklenmezse biz bu terörün belini kıramayız.

Öncelikle Mecliste vekillik yeminlerini kaç dönemdir bozan, vatanın ve milletin bölünmez bütünlüğüne defalarca kast eden; zorbaca sahada vekillik kimliklerini hain emellerine zırh yapan, aldıkları her kuruştaki hakkımı bir vatandaş olarak haram ettiğim müsvettelerin derhal bu sıfatları ellerinden alınmalı ve bağımsız Türk Yargısı önünde yargılanmaları sağlanmalıdır.

İş ve sanat dünyası içinde ihanet şebekesine her ay düzenli para yardımı yapan(isteyerek ya da zorla) kim varsa hesap hareketlerinden tespit edilmeli ve devletten aldıkları tüm destekler kesilmeli, kamu otoritesinin hükmü altındaki hiçbir ihale ve iş verilmemeli, bu kişiler yargı önünde hakettikleri cezalara çarptırılmalıdır.

Pkk sempatizanı ve destekçisi Türk veya Kürt ne kadar bürokrat varsa derhal görevden el çektirilmeli ve terör suçundan yargılanmaları sağlanmalıdır.

İhanet, sadece ve sadece eli silahlı terör örgütüyle sınırlandırılmamalı; birtakım gizli örgütlerle bağlantılı olduğu tespit edilen, başka devletlerin taşeronluğunu yapanlar ile milli meselelerde ortak akla aykırı davranışlar sergileyenler derhal izlemeye alınmalı ve bu karşı çıkışın özgün mü güdümlü mü olduğu sonucuna göre yaptırıma tabi tutulmaları gerekmektedir.

Evladının vatanı için şehadet şerbetini içtiğini duyan bir ananın bir babanın, akşam haberlerinde mecliste teröristin bangır bangır konuştuğunu, öldürülen teröriste ağladığını gördüğünde içi yanmasın, metanetini korusun istiyorsak topyekün mücadele etmemiz şarttır.

Bataklığa giden su yollarını kurutmadıkça, şehirdeki sinekleri ilaçlamak nafile bir iştigalden öte gitmez…

Vesselam…
___A_K___ 28 Ocak 2016

Yorum Yazın