İZMİR (İHA) – Ligde 3. sırada yer alan Altay’dan gönderilen Teknik Direktör Cüneyt Biçer, “Yönetim, oyuncularla aramızdaki bağın koptuğunu iletti bize. Eğer futbolcu ve hoca arasında ciddi anlamda bir bağ kopukluğu olsaydı ortaya böyle bir istatistik çıkacağını düşünmüyorum” dedi.
Mücadele ettiği TFF 2. Lig Beyaz Grup’ta 15. haftayı 3. sırada tamamlayan Altay’da geçtiğimiz günlerde sözleşmesini karşılıklı olarak fesheden Teknik Direktör Cüneyt Biçer, yaşadığı süreçle ilgili basın toplantısı düzenledi. Türkiye Spor Yazarları Derneği İzmir Şubesi’nde düzenlenen toplantıda, kulübe hiçbir şekilde zarar vermek gibi bir düşüncesinin olmadığını ifade eden Biçer, bu zamana kadar Altay’a katkılarının olduğunu savunarak, “Önemli olan, bizim bu takımı bıraktığımız noktadan üstüne koyularak devam edilmesidir. Takım hedeflediğimiz yerdeyken benimle ayrılma kararı verildi, buna saygım var. Altay için elimden gelen her şeyi en iyi ve güzel biçimde yaptım. İyi bir yapı oturttuğumuzu düşünüyorum. Bir temel kuruldu, iyi bir miras var. Bu mirasın üstüne inşallah güzel yapılar çıkar ve Altay hak ettiği yerlere gelir” diye konuştu.
Oyuncusu İbrahim Akın’la aralarında yaşananların, olayların çıkış noktası olabileceğini anlatan Cüneyt Biçer, “Yönetim, oyuncularla aramızdaki bağın koptuğunu iletti bize. Biz de buna saygı duyduk. Böyle bir durum varsa saygı duyarız. Böyle bir durumun olabileceğine karar vermek çok zor. Eğer futbolcu ve hoca arasında ciddi anlamda bir bağ kopukluğu olsaydı ortaya böyle bir istatistik çıkacağını düşünmüyorum” açıklamasını yaptı.

Yorum Yazın