Özel Tınaztepe Hastanesi ve TAPDİ Buca Tıp Merkezi’nin geleneksel piknik organizasyonu geçtiğimiz hafta sonu Buca’daki Aymar Tesisleri’nde çalışanlar ve ailelerinin katılımıyla gerçekleşti.

Özel Tınaztepe Hastanesi ve TAPDİ Buca Tıp Merkezi çalışanları aileleriyle birlikte geçtiğimiz hafta sonu Aymar Tesisleri’nde düzenlenen geleneksel piknik organizasyonunda bir araya geldi.  Özel Tınaztepe Hastanesi Genel Müdür Yardımcısı Dr. Filiz Çevirme ve Başhekim Yardımcısı Dr. Emek Atlas’ın ev sahipliğinde düzenlenen etkinlikte tüm personel ve çocuklar, halat çekme, sandalye kapma yarışması, yüz boyama gibi çeşitli animasyonlarla eğlenceli bir gün geçirdi. Doğayla iç içe yemek yemenin keyfini çıkaran konuklara ve çocuklara gün boyu pamuk şeker, macun, patlamış mısır ve lokma ikramı da yapıldı.

Özel Tınaztepe Hastanesi Genel Müdür Yardımcı Dr. Filiz Çevirme, 14 yıldır düzenlenen ‘Yaza Merhaba Pikniği’nin Tınaztepe Hastanesi ve Buca Tıp Merkezi için geleneksel bir etkinlik haline geldiğini belirtti. Dr. Filiz Çevirme, “Yoğun bir dönem geçiren Tınaztepe Hastanesi ve Buca Tıp Merkezi ekibimiz kış aylarının yorgunluk ve stresini düzenlediğimiz ‘yaza merhaba’ etkinliğiyle üzerinden attı. Bu tür organizasyonların devamıyla tüm personelimizin motivasyonunu ve ekip ruhunu başarıyla sürdüreceğimize inanıyorum” dedi.

Yorum Yazın