1 (2) 3 (2) 4 (1) 5

Tanju Çolak’tan Çocuklara Moral Ziyareti…

Eski Milli Futbolcu Tanju Çolak, Sağlık Bakanlığı İzmir Kuzey Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliğine bağlı Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi Çocuk Onkoloji Servisi’nde tedavi gören çocukları ziyaret ederek moral verdi.

Tanju Çolak, Ege Toplumsal Düşünce ve Gelişim Platformu Başkanı Cem Kavur ve Platform üyeleri ile  birlikte Tepecik EAH Çocuk Onkoloji Servisi’nde tedavi gören çocukları ziyaret etti. Ziyareti esnasında çocuklarla sohbet ederek  çeşitli hediyeler veren   Çolak,  ayrıca serviste tedavi gören Galatasaray taraftarı 17 yaşındaki Elif Bingöl’e de  imzaladığı 10 numaralı Galatasaray formasını  hediye etti.  Çocukların yüzlerini bir an olsa gülümsetebilmek, moral vermek ve zor tedavi süreçlerinde yalnız olmadıklarını hissettirmek istediklerini belirten Çolak, daha sonra hastane çalışanlarının yaptığı  futbol maçını izleyerek hastaneden ayrıldı.

Hastane Yöneticisi Prof. Dr. Gökhan Akbulut  “Onkoloji hastalarında  moral desteği çok önemlidir. Tedavi sürecini olumlu yönde etkilemektedir. Bu sebeple  ziyaretlerinden dolayı Tanju Çolak ve Ege Toplumsal Düşünce ve Gelişim Platformu üyelerine teşekkür ediyorum.” dedi.

Yorum Yazın