Farklı kültürlerin hediyeliklerinin İzmirlilere sunulduğu SOUVENIR 2015 Hediyelik Eşya Günleri her yaşa ve her keseye hitap ediyor. Belediye Başkanlarından Milletvekillerine kadar bir çok siyasetçinin ziyaret ettiği SOUVENIR’a özel ve kamu kurumlarının önemli isimleri ilgi gösteriyor. Sevdiklerine hediyeliklerini İzmir Kültürpark Fuar Alanı’ndan alan AK Parti İzmir Milletvekili Necip Kalkan herkesin güzel yeni yıl dileklerinin yerine gelmesini diledi.

IMG_2029

Geniş Ürün yelpazesi, kalitesi, özel olması ve indirimli fiyatlarıyla yediden yetmiş yediye herkese hitap eden SOUVENIR 2015 26. Hediyelik Eşya Günleri büyük ilgi toplamaya devam ediyor. Binlerce kişinin koştuğu İzmir Kültürpark Fuar Alanı sevgi mesajlarının birlikte verildiği bir platforma dönüştü. Siyasetten spora, emekçiden iş dünyasına kadar birçok isim sevdiklerine hediyelerini SOUVENIR 2015 Hediyelik Eşya Günleri’nden seçti. Milletvekilliği öncesinde açılış kurdelelerini kestiği organizasyonu ziyaret etme geleneğini bozmayan AK Parti İzmir Milletvekili Necip Kalkan Fuar Alanı’nda 4 saat geçirdi. Milletvekili Kalkan, 2 Nolu Sergi Salonu’nda önce esnafları stantlarında tek tek ziyaret etti. Yöresel Ürünler Yemek Bölümünde vatandaşlarla birlikte öğle yemeğini yiyen Milletvekili Kalkan, halkı dinledi bazı konularda çözüm önerilerini aldı. Çalışmaları hakkında kendisini dinleyen kalabalığa bilgi veren Milletvekili Necip Kalkan, “Ötekileştirmenin zemin bulamadığı Anadolu’da yüzyıllardır farklı kültürlerimiz, farklı inançlara mensup insanlarımız bir arada barış ve kardeşlik içinde yaşıyor. Farklılıkların zenginliğimiz olduğunu iyi biliyoruz. Çatışmadan, savaştan, zulümden ve baskıdan kaçan herkese, güvenli bir liman oluyoruz. 2016’nın dünyada barış, huzur ve kardeşliğin hakim olduğu bir yıl olmasını temenni ediyorum. Yeni yıla yeni umutlarla giren güzel dileklerde bulunan tüm insanımızın dileklerinin kabul olmasını arzu ediyorum”dedi.

Gençiz Fuarcılık Genel Müdürü Osman Gençer ile birlikte stantları bir kez daha hediye seçmek için ziyaret eden Milletvekili Necip Kalkan bir kamyonete sığacak kadar hediyeyi sevdikleri için seçti. 26. kez düzenlenen organizasyonun yaklaşık 20’sine katıldığını vurgulayan Milletvekili Kalkan, binlerce ürünün tek çatı altında uygun fiyatlara hem de kent merkezinde sunuluyor olmasının İzmirlilere iyi bir hizmet olduğunu söyledi. Kalkan, katılımcılara ve Gençiz Fuarcılık ekibine teşekkür etti.

Yazar Hakkında

İlgili Yazılar

Yorum Yazın