SİYASİ SAPIK

İktidar olduğunda siyasi ahlak yasasını hayata geçireceğini söyleyen Kılıçdaroğlunda ahlaksızlık hat safhada.Tarih 5 Nisan 2016 CHP haftalık grup toplantısında Kılıçdaroğlu konuşuyor TÜRKİYE ŞOKTA …..

Daha öncede dönemin Başbakanı ,Cumhurbaşkanı RECEP TAYYİP ERDOĞAN’ın rahmetli annesine miting meydanlarında küfür eden Kılıçdaroğlu ,sokak serserisi tavrıyla Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sema Ramazanoğlu’na grup toplantısında şuursuzca hakaret ediyor.

Kılıçdaroğlu’na en anlamlı ve yerinde tespit Cumhurbaşkanından geldi. SİYASİ SAPIK….. Bırakın bir Bakana hiç bir bayana, kavgada dahi söylenmeyecek hakaretleri bir ANNE için sarf etmek ancak seks kaseti darbesiyle CHP’ ye genel başkan olan birinin yiyeceği halttır.

Kılıçdaroğlunun sözde inşaat bekçisi güya emekçi kardeşini, algı operasyonuyla günlerce manşetlerden düşürmeyip parlatan CHP GÜDÜMLÜ MEDYA, 2011 yılında Aziz Nesin vakfında cinsel istismara uğrayan iki çocuğa NEDEN SESİNİ ÇIKARMAZ?

Ve yine 2011 yılında Kılıçdaroğlunun ÖZ YEĞENİolan evli ve üç çocuk babası (SAPIK) Hıdır Çakmağın en büyüğü 14 yaşında olan dört kız çocuğuna defalarca cinsel istismar da bulunduğu ve bunun neticesinde 20 YIL HAPİS CEZASI aldığını bu güdümlü medya NEDEN GÖRMEZDEN GELİR ???

Bakan Ramazan oğluna linç kampanyası başlatan CHP GÜDÜMLÜ MEDYA ve Her defasında Cumhurbaşkanına Ailesi üzerinden AHLAKSIZCA saldıran ,iftira atan SİYASİ SAPIK ne hikmetse söz konusu öz yeğen ve nesin vakfı olunca DUT YEMİŞ BÜLBÜLE DÖNDÜLER.

EMİNE BAŞDAŞ

Yorum Yazın