Engelli vatandaşlar 2015’e eğlenerek veda etti

Selçuk Belediyesi, engelli vatandaşlar için Selçuk Belediyesi Düğün Salonu’nda yılbaşı eğlencesi düzenledi. Engelli vatandaşları bu anlamlı etkinlikte yalnız bırakmayan Selçuk Belediye Başkanı Dr. Dahi Zeynel Bakıcı, 2016’nın tüm insanlığa barış, huzur, sevgi ve bereket getirmesini diledi. Etkinliğe katılan tüm engelli vatandaşlara yeni yıl hediyesi dağıtan Başkan Bakıcı, etkinlik sonunda özel hazırlanan pastayı yine engelli vatandaşlar ile birlikte kesti.

Selçuk Belediye Düğün Salonunda düzenlenen etkinliğe Selçuk Engellilerini Destekleme Derneği (SELENDER) üyeleri, Özel Goncagül Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi öğrencileri ile çok sayıda engelli vatandaşlar ve aileleri katıldı.

Her zaman engellilerin yanındayız

2015’i geride bırakarak yeni bir yıla girmenin mutluluğunu ve sevincini toplumun her kesimin yaşaması gerektiğini dile getiren Başkan Bakıcı; “Biz de Selçuk’ta her kesime ulaşmaya çalışıyoruz. Bunların içerisinde engelli vatandaşlarımız var. Onların da yeni yılını kutluyorum. Engelli vatandaşlarımızın 2016’ya mutlu girmesini sağlayacağız ve onlara her zaman sahip çıkacağız” dedi.

2016’nın öncelikle tüm insanlığa barış, huzur, sevgi ve bereket getirmesini dileyen Başkan Bakıcı; “Bütün olumsuzlukların ortadan kalkmasını ve insanların gerçekten mutlu olmasını istiyorum.” dedi.

Engelli vatandaşlar için hazırlanan bu anlamlı etkinlikten dolayı Başkan Bakıcı’ya çok teşekkür ettiğini belirten Özel Goncagül Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürü Necdet Arıcan; “Selçuk Belediyesi gerek engelliler gününde, gerekse bu tür etkinliklerde yanımızda oluyor ve bu nedenle bir kez daha Sayın Başkanımıza teşekkür ediyorum. Ben bu vesile ile 2016 yılının ülkemize ve bütün dünyaya barış ve kardeşlik getirmesini diliyorum” diye konuştu.

2015’e müzik eşliğinde eğlenerek ve dans ederek veda eden engelli vatandaşlara yeni yıl hediyesi dağıtan Selçuk Belediye Başkanı Dr. Dahi Zeynel Bakıcı, etkinlik sonunda özel hazırlanan pastayı engelli vatandaşlar ile birlikte kesti.

 
TJ3A7714TJ3A7774TJ3A7808

 

Yorum Yazın