İzmir’in Aliağa ilçesinde Yeniçeriler Taraftar Derneği tarafından organize edilen Şehit Oğuz Özgür Çevik Halı Saha Turnuvası birbirinden heyecanlı karşılaşmalarla devam ediyor.
6 Kasım Pazartesi günü Aliağa Engelliler Rehabilitasyon Derneği üyeleri ile karma takımın gösteri maçı ile başlayan Şehit Oğuz Özgür Çevik Halı Saha Turnuvasında heyecan her geçen gün giderek artıyor. Yeniçeriler Taraftar Derneği’nin eski mahalle maçları tadının yakalanması, kent bilincinin artması ve arkadaşlık ilişkilerinin güçlenmesi amacıyla düzenlediği turnuva, kıyasıya mücadelelere sahne oluyor.
24 takımın katıldığı turnuvada ikinci hafta karşılaşmaları tamamlandı. Tamamlanan karşılaşmalar sonunda A Grubunda Kasapoğlu Kuyumculuk 9 puanla, B Grubunda Gemisander 6 puanla, C Grubunda Cici Sokak 6 puanla, D Grubunda ise Göztepe takımı 6 puanla liderlik koltuğunda bulunuyor.
İkinci hafta sonunda turnuvanın en golcü takımı rakip fileleri 23 kez sarsan Kasapoğlu Kuyumculuk olurken en fazla gol yiyen takımlar ise kalelerinde 15 gol gören Bozköy ile Delicious Fish takımları oldu.

Yorum Yazın