WhatsApp Image 2017-05-26 at 12.24.01
Gençlik Kamplarının gençlerimizin maddi ve manevi gelişiminde önemli bir kilometre taşı olduğu bilinciyle; sosyal, sportif, kültürel ve kişisel ihtiyaçlara cevap veren, genç odaklı, olan Gençlik Ve Spor Bakanlığı Gençlik Kampları’nın, tanıtımları Bornova’da okullara ulaşıyor.

Gençlerin serbest zamanlarını çeşitli sosyal, kültürel ve sportif faaliyetlerle değerlendirmelerini sağlamak amacıyla kurulan bu tesislerde, gençlerin ulaşım konaklama ve yemek ihtiyaçları Gençlik ve Spor Bakanlığınca karşılanmakta ve gençlerden her hangi bir ücret alınmamaktadır. Gençlik kampları 12 – 15 yaş grupları için “Ücretsiz Deniz Kampları” 16 – 22 Yaş grupları için “Ücretsiz Doğa Kampları” adı altında düzenlenmekte olup, başvurular: http://kampbasvuru.gsb.gov.tr/Basvuru.aspx üzerinden sağlanmaktadır.
Tanıtımlar boyunca kamplara daha önce gitmiş gençlerin deneyimleri aktarılmakta ve mevcut görsellerle gidecekleri yerler gösterilmektedir. Bu benzersiz deneyimden faydalanmak isteyen tüm gençlerin zaman kaybetmeden başvurmaları gerektiği, Bornova Gençlik Merkezi tarafından önemle belirtiliyor

WhatsApp Image 2017-05-26 at 12.25.18

Yorum Yazın