AK Partili Hüseyin Aslan’dan öğretmenler gününde dövülen öğretmen,Barış Düdü’yü hatırlatan kutlama mesajı.

Gaziemir belediye meclisinde öğretmenler günü’nün  kötü olayı olarak ülke gündeminde yer alan öğretmen Barış Düdü’nün öğretmeler günününde  Gaziemir belediyesinin verdiği kokteylde belediye başkan yardımcısı Mehmet Tuncer tarafından darp edilmesine atıfta bulundu.

Gaziemir belediyesi kasım ayı 2. oturumu Gaziemir CHP meclis gurup başkan vekili Yılmaz Ağırtaş’ın başkanlığında gerçekleşti

Başkan Halil İbrahim Şenol’un katılmadığı toplantı’nın tek gündem maddesi Karabağlar belediyesinden Gaziemir belediyesine hibe edilen TIR dorsesi’nin oylanması oldu.

Tek maddelik meclis gündeminin ardından dilek ve temenniler bölümünde söz alan parti gurup sözcüleri 10 kasım Atatürk’ü anma ve 24 kasım öğretmenler gününün kutlanması ile ilgili  konusunda söz aldılar..

CHP gurubu adına söz alan meclis üyesi Neriman Balcı Ölüm yılında andığımız ulu önder Mustafa Kemal Atatürk, ülkemizin aydınlık geleceğimize ışık tutmaya devam ediyor.  onu şükran ve minnetle anıyoruz,ayrıca değerli öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler gününü kutluyorum dedi..

AK Parti gurup Başkanı Hüseyin Aslan ise öğretmen barış Düdü’nün  geçen yıl öğretmenler günü kutlamasında belediye başkan yardımcılarından Mehmet Tuncer’in kafa atarak burnunu kırdığı olaya atıfta bulunarak inşallah bu yıl böyle talihsiz olay yaşanmaz dedi, 

Hüseyin Aslan Sayın Başkan bizde Ak Parti gurubu olarak büyük önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün 10 Kasım vefatından dolayı rahmet ve şükranla anıyoruz,diğer yandan bizleri üzen talihsiz bir gün olarak hatırladığımız geçen yıl yaşanan üzücü olayın yeniden yaşanmadan 24 kasım öğretmeler gününün kutlanmasını diliyoruz dedi.

 

 

Yorum Yazın