Ödemiş Organize Sanayi Bölgesi’nin (OSB) elektrik alt yapı ihale sözleşmesi Çisem Elektrik Tahaddüt İnşaat Ticaret ve LTD. ile imzalandı.

Ödemiş ve çevresine ekonomik olarak büyük katkı sağlayacak olan Ödemiş Organize Sanayi Bölgesi’nin (OSB) elektrik alt yapı ihalesi İZKA desteği ile 3 Aralık 2015 tarihinde yapılmıştı. 7 firmanın katıldığı ihaleyi Çisem Elektrik Tahaddüt İnşaat Ticaret ve LTD kazandı.OSB için önemli bir adım olan elektrik alt yapı sözleşmesi 28 Aralık Salı günü imzalandı.

Sözleşme; Ödemiş Belediye Başkanı ve Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı A.Mahmut Badem, Ödemiş Ticaret Odası Başkanı ve OSB 2. Başkanı Kasım Sevin ve yüklenici firma Çisem Elektrik Taahhüt İnşaat Sanayi Ticaret ve LTD adına Erdem Arda arasında yapıldı.

Ödemiş Belediye Başkanı ve OSB Yönetim Kurulu Başkanı A.Mahmut Badem; “OSB’nin su, kanalizasyon, çevre düzenlemesi ve yol için alt yapı çalışmaları Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’nca hızla devam ederken, İZKA’nın desteği ile elektrik alt yapı işlerini yapacağız. Böylelikle arıtma tesisi hariç, alt yapı ve elektrikle ilgili tüm aşamaları tamamlamış olacağız. 2016 yılı sonunda OSB’de birçok çalışmanın tamamlanmış olacağını düşünüyorum. Müracaatlar çok iyi. Yer satışı ile ilgili herhangi bir sorunumuz yok. Parsel boyutlarıyla ilgili yeni bir imar düzeni için çalışmalarımız var” dedi.

Yorum Yazın