Ödemiş İlçe Emniyet Müdürlüğü görevinden terfi alarak İzmir İl Emniyet Müdür Yardımcısı olan Ramazan Çankaya, görevini Fatih Kiremitçi’ye devretti.
Ödemiş İlçe Emniyet Müdürlüğü görevinden terfi alan Ramazan Çankaya, İzmir İl Emniyet Müdür Yardımcısı olarak atandı. Çankaya’nın atamasıyla Ödemiş İlçe Emniyet Müdürlüğünde devir-teslim töreni yapıldı. Çankaya, törende koltuğunu Fatih Kiremitçi’ye devretti.
Ödemiş’in Emniyet Müdürü Fatih Kiremitçi, törende yaptığı konuşmasında, "Bundan 8 yıl önce mesleğimde ilk göz ağrım diyebileceğim Ödemiş’te, emniyet müdür yardımcısı olarak görev yaptım. Daha sonra Kiraz, Tire ve Güzelbahçe ilçelerinde emniyet müdürü olarak görev almanın ardından Allah tekrar 8 yıl sonra Ödemişte görev yapmayı nasip etti. Burada ilçe emniyet müdürü olarak Ödemiş halkına hizmet edeceğim. Ödemiş’te başarılı görev yapan meslektaşım Ramazan Çankaya’ya yeni görev yerinde başarılar diliyorum" dedi.
Çankaya: "Görevimden için rahat ayrılıyorum"
İzmir İl Emniyet Müdür Yardımcısı olan Ramazan Çankaya ise, "Ödemiş’te görev yaptığım süreç için de hiç bir zaman zorluk çekmedim; çünkü bundan iki yıl önce göreve başlar başlamaz, Ödemiş benim sanki kendi memleketim gibi oldu. Özellikle burada emniyet müdürlüğünde görev yapan ekip arkadaşlarımız ve ayrıca vatandaşlarımızın desteğiyle sayısız çalışmalar yaparak Ödemiş’in huzur ve güvenliğini en iyi şekilde sağladığımıza inanıyorum. Ödemiş’te görevimizi yerine getirirken tarafsız ve eşit bir şekilde görev anlayışını sürdürdüm. Bu bakımdan Ödemiş İlçe Emniyet Müdürlüğü görevinden için rahat ayrılıyorum" şeklinde konuştu.

Yorum Yazın