MÜSİAD Uşak Yönetimi, İzmir Şubemizle Buluştu

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Uşak Şubesi Heyeti İzmir Şubesini ziyaret etti.

MÜSİAD Uşak Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Nuri Arslan başkanlığındaki heyet, İzmir Ülkü Yarış Pisti’nde MÜSİAD İzmir Başkanı Ümit Ülkü’nün ev sahipliğinde düzenlenen kahvaltıda bir araya geldi. İzmir Park’ın Sosyal Tesislerinde düzenlenen kahvaltıdan sonra, tanışma, işadamlarının ticari faaliyetlerinin genişletilmesi ve ortak projeler konusunda samimi bir sohbet gerçekleştirdi.

Toplantının ardından MÜSİAD İzmir Başkanı ve Profesyonel yarış pilotu olan Ümit Ülkü’nün işletmesini üstlendiği, İzmir Park pistinde profesyonel yarışlarda kullanılan araçlarla farklı bir deneyim yaşayan işadamları, pist ve verilen eğitimler hakkında bilgi aldı. İzmir Ülkü Yarış Pisti’nin İstanbul Park’tan sonra Türkiye’nin en uzun yarış pisti olduğunu ifade eden Ülkü, Uluslararası, ulusal ve mahalli otomobil, motosiklet ve karting yarışlarına ev sahipliği yapmasının yanı sıra; pistte bu sporların eğitimleri, çeşitli seviyelerde bireysel ve şirketlere yönelik Sürüş Teknikleri Eğitimi verdiklerini söyledi.

MÜSİAD Uşak Şubesi üyelerinden oluşan 10 kişilik heyet, İzmir Park ziyaretinin ardından Menderes’te bulunan Derece Koleji’ni gezerek MÜSİAD İzmir ve Derece Koleji Yönetim Kurulu Başkanı Ümit Ülkü’den bilgi aldı.

Son olarak Sarnıç Bölgesi’nde bulunan Pırlanta Yemek ve Ayakdaş Ayakkabı Fabrikalarında incelemelerde bulunan işadamları üretim aşamaları hakkında bilgi alma fırsatı buldu.

Ziyaretin sonunda MÜSİAD İzmir Başkanı Ümit Ülkü, Uşaklı işadamlarını İzmir’de misafir etmekten dolayı büyük mutluluk duyduğunu belirterek teşekkürlerini sundu. Uşak Şube Başkanı Nuri Arslan da samimiyeti ve misafirperverliği için Ülkü’ye teşekkür ederek en kısa zamanda İzmir heyetini Uşak’ta ağırlamaktan memnuniyet duyacağını belirtti.

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

 

????????????????????????????????????

 

????????????????????????????????????
Aktüel Haber / Zafer KOCABAŞ

Yorum Yazın