MÜSİAD İzmir Başkanı Ülkü’den Kurban Bayramı mesajı

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) İzmir Başkanı Ümit Ülkü, Kurban Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı.

MÜSİAD İzmir Başkanı Ümit Ülkü’nün açıklaması şöyle:

“Allah’ın izniyle ve lütfuyla bir mübarek Kurban Bayramı’na daha kavuştuk. Bayramlar, sevinçlerin büyütüldüğü ender zamanlardır. Her bayram olduğu gibi bu Kurban Bayramında da sevinçleri dünya çapında büyütmeli, hüzünleri paylaşmalıyız. Sıla-ı Rahim yaparak, aile ve akrabamızın gönüllerini almalı, Arakan’da, Doğu Türkistan’da, Irak’ta, Suriye’de, Filistin’de ve dünyanın çeşitli bölgelerinde zulüm gören mazlum milletlerin acılarının tüm kalbimizde hissederek, acılarını dindirmeye çalışmalıyız.

Bu duygu ve düşüncelerle, ülkemizin ve İslâm Âleminin mübarek Kurban Bayramlarını en içten duygularla tebrik ediyorum. Bayramın ülkemizde güven ve huzur ortamının kalıcı hale gelmesine; son yıllarda bayramlara hep buruk giren İslam dünyasında barış, huzur ve güven ortamının yeniden tesis edilmesine; insanlığın barış, huzur ve adaletine vesile olmasını Yüce Allahtan niyaz ediyorum” dedi.

Saygılarımızla,

Yorum Yazın