Ünlü tekstil markalarının en uygun fiyata satılacağı Buca Tekstil Pazarı PABUC 24 Aralık’ta hizmete giriyor. Tekstil ve konfeksiyondaki son moda ve trendlerin sergileneceği ve her Perşembe Buca Pazaryeri’nde kurulacak olan PABUC ,“Ne fiyattan ne kaliteden vazgeçmem” diyen moda severler  için festival alanı gibi bir tekstil pazarı olacak.

Buca Belediyesi iştiraki BUCAMAR ekonomik kriz nedeniyle alım gücü iyiden iyiye düşen vatandaşa bir nebze olsun katkıda bulunacak, tekstil ve konfeksiyona yönelik Buca Tekstil Pazarı PABUC’u 24 Aralık’ta faaliyete sokuyor.

Gıdanın satılmayacağı, giyim, ev tekstili, ayakkabı, bijuteri gibi ürünlerin uygun fiyatla son tüketiciye sunulacağı pazarda, ünlü markaların ihraç fazlası ürünleri yer alacak. Modaya dair her şeyi uygun fiyat, yüksek kalite avantajıyla satılacağı PABUC Bucalıların yanında İzmirlilerinde cazibe merkezi olacak.

Ücretsiz servis

Her Perşembe Buca Pazar yerinde kurulacak ve Buca Belediyesi iştiraki BUCAMAR tarafından kurulan ve işletilen Pazar için saat başı, Buca Koop (Pehlivanoğlu marketi önü), Toki (Barış Gross market önü), Gediz (Sevgi Yolu girişi), Evka – 1 (Migros önü, Yedigöller üstü) ve Yıkık Kemer’den (Park önü) ücretsiz servis kaldırılacak.

1450678943 1450678935 1450678890 1450678880

Yorum Yazın