Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İzmir İl başkanı Sayın Necat Karataş ilçe teşkilatları ve ülke gündemi ile ilgili önemli bir basın açıklaması yaptı.

Değerli Basın Mensuplarımız,

Aziz Hemşehrilerimiz,

Ülkemiz hiç bitmeyen terörist saldırıların en şiddetlilerini yaşamaktadır. Her gün şehit acıları, yaralı haberleri ve yıkım girişimleri milletimizi derinden yaralamaktadır.

Biz terörün de teröristin de sahiplerinin kim olduğunu biliyoruz. Millet olarak bunun da üstesinden gelecek, yaşadığımız yüzyılın Türk Düşmanlığını da yeneceğiz.

Milliyetçi Hareket Partisi İzmir İl Teşkilatı olarak Liderimizin emrinde, vatanımızın ve milletimizin hizmetinde Ülkücü Harekete yakışır bir şekilde dim dik duruyoruz.

Hiç kimsenin bundan şüphesi olmasın. Türk Milliyetçileri yani Ülkücü Hareket kutsal vatanın her karış toprağında sorumluluklarını bilen bir harekettir. Devletimizin ve milletimizin yegâne dayanak noktasıdır…

Bu şuurla görevimizin başındayız.

Değerli Basın Mensuplarımız,

Aziz Hemşehrilerimiz,

Dün itibariyle Genel Merkezimiz Selçuk, Tire, Menderes, Karaburun ve Urla İlçe teşkilatlarımızı görevden almış Karşıyaka ve Bergama ilçe teşkilatlarımızda da yeni atamalar yapmıştır.

Hiçbir şekilde unutulmamalıdır ki Milliyetçi-Ülkücü Hareket yaşlısından gencine, bölünmez ve parçalanamaz bir bütündür. Görevde olan ve ya olmayan bütün Türk

Milliyetçileri sahip oldukları şuurla her zemin ve şartta davalarının gereğini yerine getirmektedirler.

Aslolan MHP’dir, Ülkücü Harekettir

O sebeple bizler için aslolan Başbuğumuzun ifadesiyle İnanç Hareketimiz olan Partimiz; MHP’dir. Onun Kurumsal yapısıdır.

Her ülkücü nerede olursa olsun, hangi sıfatı taşırsa taşının Türk Milliyetçiliği Davasının asli unsuru, vazgeçilmez mensubu ve temsilcisidir.

Dün Partimiz için bulundukları makamlarda ter döken ve emek harcayan dava arkadaşlarımızla biliyor ve inanıyorum ki yine beraberiz. Bu beraberliğimiz sadece dünyada değil ahrette de sürecektir.

Yorum Yazın