Sağlık Bakanlığı Sağlık Yatırımları Genel Müdürlüğü’nden sorumlu yöneticilerimiz İzzet Batmaz, Suat Mercan, Haydar Kargı; Hastanemizin Kurucu Başhekimi Uzm. Dr. Doğan Yıldırım ve Hastane Kurucu Müdürümüz Ferda Punar ile birlikte 1 Temmuz’da ihaleye çıkacak ve 15 ay gibi bir sürede tamamlanması hedeflenen binamızda incelemelerde bulunduk. Kendileri ile bilgi alışverişinde bulunduk. İhale sürecinin tamamlanması ile birlikte ilçemizin özlemle beklediği hastanemize kısa sürede kavuşmuş olacağız.75 yataklı olarak planlanan tam donanımlı hastanemizde iki yoğun bakım ünitesi, acil servis ve tüm poliklinikler hizmet verecek.
Ankara Menderes’te, Menderes istediği zaman Ankara’da…
Çünkü; bizim için as’lolan “ Millete, memlekete ve Menderes’e hizmet!”
Menderes Devlet Hastanesi’nin yapımının tamamlanması için de geri sayım başladı. Bakanlığımız süreci hızlandırdı. Tarihinin en büyük yatırım ve desteklerini AK Parti’nin genel ve yerel iktidarında gören ilçemiz için “Sen Ben” demeden, tüm ihtiyaçları ve hangi kesimden gelirse gelsin tüm talepleri dikkate alıyor ve çalışmaya devam ediyoruz. AK Parti bizi cezalandırıyor diyenler; bizim yaptıklarımızla ve yapacaklarımızla övünedursun biz yolumuza bakar, laf değil, iş üretiriz…

İNŞALLAH KURDELESİNİ HEP BİRLİKTE KESECEĞİZ…

Bizim hizmet anlayışımızın odağında millet vardır. Menderes’te değerli hemşerilerimizin menfaati vardır. Bu nedenle; ilçemizin menfaatine olan hiçbir talebi ve öneriyi elbette geri çevirmedik, çevirmeyiz! İzmir’in dört yanı bunun örnekleri ile dolu. İnşallah hastanemizin ve daha pek çok yatırımımızın kurdelesini hep birlikte keseceğiz.Bu süreçte bizlerin her talebine koşulsuz destek veren son Başbakanımız Sn. Binali YILDIRIM’a,Sağlık Bakanımız Sn. Fahrettin KOCA’ya, Genel Başkan Yardımcımız Sn. Hamza DAĞ ‘a, İl Başkanımız Sn. Kerem Ali SÜREKLİ’ ye, MKYK Üyemiz İzmir Milletvekilmiz bölgemizin evladı kıymetli büyüğümüz Sn. Mahmut Atilla KAYA ‘ya ve tüm Milletvekillerimize şahsım teşkilatım ve Menderesli hemşehrilerim adına şükranlarımı sunuyorum.

BizBirizBeraberMenderesiz @ Menderes Devlet Hastahanesi

Yorum Yazın