GERÇEK GÜNDEM CUMHURBAŞKANIMIZIN ZİYARETLERİ OLMALI…
Türkiye gerçekte tecavüzcüler ile ilgili gündemi bu kadar ayyuka taşıyan algılandığı gibi bir yasa olmayan bu konunun görünmeyen yönü ve bu alana çekilmesinin nedeni ile ilgilenmeli.
Cumhurbaşkanı’mız Pakistan’da verdiği mesajlara bakalım. Tüm islam dünyasına ortak hareket etme çağrısı çok önemli. Aslında bu açıklama HAÇLI zihniyetini rahatsız etti. İtalya’nın AB bayrağını kaldıran Başbakanı bu yapının bittiğini ve artık” her koyun kendi bacağından asılır” çizgisine geldiğini gösterdi. İtalya içindeki VATİKAN DEVLETİ bu AB safsatasının ve birliğine olan tavrı olarak okunması gereken bir tavır.
Özbekistan ziyareti daha mühim çünkü USA nın Türk cumhuriyetlerindeki en büyük müttefiki konumunda olan bu ülke. Türkiye- Özbekistan yakınlaşması da bunları rahatsız eder. Rahmetli Özal’ın hangi ziyaretler sonrası vefat ettiğini unutmayalım.
Sayın Cumhurbaşkanı’mız bu ziyaretler ile Türk- islam birliği çalışması artık gözler önünde aleni gerçekleşiyor. O yüzden AYRILIKÇI CHP bu yasayı içeriğinden başka mecralara taşıyor ki bu önemli gündem Türkiye içinde gerekli desteği göremesin. Bunun tek adı var HAİNLİK….
Allah Cumhurbaşkanı’mıza zeval vermesin, Başbakanımıza güç kuvvet versin.
Bakılması gereken nokta bu…

Yorum Yazın