dvlt hstneeziyaret hstneziyaret

KİRAZ’DA SAĞLIK KONUSUNDA ÇOK ÖNEMLİ PROTOKOL

SPOT: Kiraz Belediyesi ile Kiraz Devlet Hastanesi arasında imzalanan protokol ile birlikte hastaların Kiraz Devlet Hastanesi’ne ulaşımında büyük bir hizmete imza atılıyor.

Kiraz Belediyesi ile Kiraz Devlet Hastanesi arasında imzalanan protokol ile birlikte hastaların Kiraz Devlet Hastanesi’ne ulaşımında büyük bir hizmete imza atılıyor.

KİRAZLI HASTALAR ARTIK MAĞDUR OLMAYACAKLAR

İmzalanan protokole göre hayata geçirilecek olan ortak projede, ulaşım sorunu çeken Kirazlı vatandaşlar bundan sonra Kiraz Belediyesi tarafından özel olarak tahsis edilen araç eşliğinde hastaneye götürülecek; tedavi süreçleri tamamlandığında da aynı şekilde evlerine tahsis edilen araç vasıtasıyla götürülecekler. Kiraz Belediye Başkanı Saliha ÖZÇINAR ŞENGÜL ile Kiraz Devlet Hastanesi Başhekimi Op.Dr.Emrah KARAKAYA ve Hastane Müdürü Durmaz ERDEM tarafından imzalanarak hayata geçen proje; özellikle dar gelirli ve ulaşım zorluğu çeken Kirazlı vatandaşlar için büyük önem arz ediyor.

SOSYAL BELEDİYECİLİKTE BİR ÖNEMLİ ADIM DAHA

Kiraz Belediye Başkanı Saliha ÖZÇINAR ŞENGÜL imzaladıkları protokol ile alakalı olarak: “Kiraz’da uzak mahallelerde yaşayan vatandaşlarımızın, daha sağlıklı şartlarda tedavi edilmeleri sağlanacak olup; iş gücü kaybı önlenerek mahallinde etkin tedavi imkanlarına kavuşmuş olmalarını hedefleyerek bu çalışmayı hayata geçirdik” ifadelerini kullandı.

SOLUĞU HASTALARIN YANINDA ALDI

Kiraz Belediye Başkan’ı Saliha ÖZÇINAR ŞENGÜL, protokol imzalarının ardından soluğu KirazDevlet Hastanesi’nde tedavi amacıyla bulunan hastaları ziyaret ederek geçmiş olsun dilekerini iletti. Hastaların ihtiyaçları konusunda bilgiler alan Çemberli Efe, “Ziyaretimizle hastalarımıza bir nebze olsun moral aşılayabildiysek ve acılarını hafifletebildiysek ne mutlu bizlere” ifadelerini kullandı.

Yorum Yazın