Sağlık Bakanlığı İzmir Kuzey Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği’ne bağlı Kemalpaşa Devlet Hastanesi Yoğun Bakım Ünitesi’nin adı “Hilmi Şekerci Yoğun Bakım Ünitesi” oldu. KESİAD (Kemalpaşa Sanayici ve İş Adamları Derneği) üyesi olan işadamı Hilmi Şekerci’nin ismini yaşatmak için hastanenin 5 yataklı 1. Basamak Yoğun Bakım Ünitesi’ne Hilmi Şekerci Yoğun Bakım Ünitesi adı verildi.

Kemalpaşa Devlet Hastanesi’nin kuruluşundan bu yana çalışmaları, bağışları ve kurduğu dernek ile her daim desteğini esirgemeyen ve Şubat ayında hayatını kaybeden Hilmi Şekerci tüm sevenlerini derinden üzmüştü.

Hilmi Şekerci Yoğun Bakım Ünitesi açılışına KESİAD yönetim kurulu üyeleri, İlçe Jandarma Komutanı ve Kemalpaşa DH Yöneticileri katıldı. Açılışta KESİAD Başkanı Zeki Yöndem, Merhum Hilmi Şekerci’nin adını yaşatmak için yapılan çalışmada emeği geçen Kemalpaşa DH Yöneticisi Uzm. Dr. Doğan Yıldırım ve ekibine teşekkür etti.

Kemalpaşa DH Yöneticisi Uzm. Dr. Doğan Yıldırım “Sayın Hilmi Şekerci çok değerli bir iş adamıydı, aynı zamanda hastanemizin kuruluşundan bu yana desteğini bizden esirgememiş bir bağışçımızdı. Hastanemizin temelleri atıldığı zaman kurmuş olduğu Kemalpaşa İlçe Sağlık Derneği ile küçükten büyüğe ihtiyaç duyulan birçok alanda yardımlarını esirgemedi. Yoğun Bakım Ünitesi’ne Hilmi Şekerci adını vererek onu her zaman yaşatmayı amaçlıyoruz. Allah Rahmet Eylesin, Mekânı Cennet Olsun.” dedi.thumbnail_2

Yorum Yazın