İzmir’in Menderes ilçesinde, trafik kazasında yaşamını yitiren orman işçisi Yüksel Demir için görev yaptığı Gümüldür Ataköy Orman Yangınları Müdahale Merkezinde tören düzenlendi. Törende, mesai arkadaşları ve ailesi gözyaşlarına boğuldu.

Menderes ilçesinde meydana gelen feci kazada, yangına müdahaleden dönen orman bölge müdürlüğüne ait arazöze, bir hafif ticari aracın hızla yandan çarpması sonucu orman işçisi Yüksel Demir hayatını kaybetmiş, 5 kişi de yaralanmıştı. Demir’in ölümü mesai arkadaşlarını yasa boğarken, orman işçisi için görev yaptığı Gümüldür Ataköy Orman Yangınları Müdahale Merkezinde tören düzenlendi. Törende duygu dolu anlar yaşandı. Cenazeye çok sayıda kişi katılırken, mesai arkadaşları ve Yüksel Demir’in yakınları gözyaşlarına boğuldu. Acılı aile de törende ayakta durmakta güçlük çekti. Yüksel Demir’in törende kılınan cenaze namazının ardından defnedilmek üzere Manisa’nın Demirci ilçesine gönderildi.
Törene ayrıca, Menderes Belediye Başkanı Bülent Soylu, Orman Bölge Müdürü Şahin Aybal ve diğer birim müdürleri de katıldı.

 

Yorum Yazın