AK Parti İzmir il başkanı Kerem Ali Sürekli’nin başlattığı partinin emektarlarını ziyaret programı hız kesemeden sürüyor. 

İzmir il başkanlığının ilçe başkanları ve il yönetim kademesi ile birlikte sürdürdüğü çalışmalar kapı kapı dolaşılarak sürüyor.

 Onların emek ve gayretli çalışmaları sayesinde, bugün iktidarız biz onlara geliyor, gönül kapılarını çalıyoruz.

AK Parti Gaziemir ilçe başkanı Erol Kaya il yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Gaziemir ilçesinde partinin emektarlarını kapı,kapı dolaşarak ziyaret etmeyi sürdürüyor

Erol Kaya: Bizim davamız bireysel değil, bizim davamız, ülke millet memleket meselesi, bu nedenle hiçbir makam istikbal ve ikbal  beklentisi olmadan bu davayı  zor zamanda omuzlamış, yola çıkmış emek vermiş  dava arkadaşlarımızı asla unutamayız. onlar bizim günlümüzün, baş tacıdır. onların düşünce, fikir ve görüşlerini alarak yol almaya devam edeceğiz..

Onların emek ve gayretli çalışmaları sayesinde bugün iktidarız biz onlara geliyoruz gönül kapılarını çalıyoruz. dedi

Kaya: “Vizyonumuz gönüllere girmek”

Konuşmasında  eski dava ve yol arkadaşlarına seslenen Başkan Kaya, şöyle devam etti: “Gayesi hizmet olanın yardımcısı Allahtır. Gaziemir’de bütün mahalleleri il yöneticilerimiz ile  birlikte dolaşıp emektar arkadaşlarımızı ziyaret ediyoruz.  AK Parti her zaman  Kimsesizin kimsesi , çaresizin çaresi oldu olmaya da devam ediyor. Doğru ve hak bildiğimiz yoldan hiç ayrılmadık. Yetimin hakkını koruduk, güçsüze umut olduk. Aynı duaya âmin dedik, aynı duyguları paylaştık. Tüm bunları imar ederken odak noktamız her zaman insan oldu. Allah’ın izniyle yine el,ele gönül gönüle verecek,  Gaziemir ve İzmir  için gecemizi gündüzümüze katıp hizmet edeceğiz.

Biz hizmeti ibadet kabul eden bir ecdadın torunlarıyız, Allah yolumuzdan ayırmasın.”

 

 

 

Yorum Yazın