Belediye personeli arasında birlik ve dayanışma duygusunu geliştirmek ve sportif faaliyetleri özendirmek için kurum içi çalışmalar yürüten Karşıyaka Belediyesi, Birimlerarası Voleybol Turnuvası düzenledi. Onlarca çalışan, bu kez ‘filede’ ter döktü.

FİNAL 12 EKİM’DE

Mustafa Kemal Atatürk Spor Salonu’nda başlayan turnuva, çift devreli lig usulü gerçekleştirilecek. 20 Eylül’de başlayan müsabakalar, 12 Ekim’deki final maçı ile son bulacak. Onlarca çalışanın katıldığı turnuvada, ilk maçlar nefesleri kesti. Bu kez ‘filede’ ter döken belediye çalışanları profesyonellere taş çıkartırken, tribünleri dolduran mesai arkadaşları da desteği eksik etmedi. Turnuva sayesinde, hem birimler arasında dayanışma ve arkadaşlık duygularının geliştirilmesi hedeflendi hem de sportif faaliyetlerin özendirilmesi amaçlandı.

SPORA TAM DESTEK

Karşıyaka Belediye Başkanı Hüseyin Mutlu Akpınar “Sporun her branşını destekleyen ve bünyesindeki branş sayısını 2 yılda 17’ye yükselten bir belediyeyiz. Çalışanlarımızın moral ve motivasyonlarını yüksek tutmak için de özel turnuvalar düzenliyoruz. Her alanda ve her branşta sporu desteklemeye devam edeceğiz” dedi.

 

????????????????????????????????????

Yorum Yazın