karne hediyeleri Baskan%27dan   (1)

Karne Hediyeleri Başkan Amca’dan

Gaziemir Belediye’si yarıyıl tatiline giren öğrencilere, ‘Karne Hediyem Başkandan’ etkinliği kapsamında ücretsiz 16 bin lunapark bileti dağıtacak. Etkinlik yarıyıl tatili boyunca sürecek

Eğitime büyük önem veren ve tüm çalışmalarını sosyal belediyecilik anlayışı ile yürüten Gaziemir Belediyesi, çocukların ve ailelerinin yanında olmaya devam ediyor. Kurduğu eğitim merkezi GAZİGEM ile bu yıl 3 bin öğrenciye ücretsiz dershane hizmeti veren, her yıl okula yeni başlayan binlerce minik öğrenciye kırtasiye seti dağıtan Belediye Başkanı Halil İbrahim Şenol, tatilde de çocukları unutmuyor. Gaziemir Belediyesi, yarıyıl tatiline giren öğrencilere ‘Karne Hediyem Başkandan’ etkinliği kapsamında sürpriz karne hediyesi hazırladı.

Karneyi getir bileti al

Her yıl farklı etkinliklerle öğrencilerin karnelerini kutlayan Gaziemir Belediyesi bu yılda yarıyıl tatiline giren öğrencilere lunapark bileti dağıtacak. 6-12 yaş arası öğrenciler karnelerini belediyenin Özel Kalem Müdürlüğü’ne getirerek ücretsiz lunapark biletlerini alabilecek. Toplam 16 bin biletin dağıtılacağı etkinlik kapsamında Gaziemirli öğrenciler, Kipa Alışveriş Merkezi otoparkına kurulan lunaparkta gönüllerince eğlenecek. Etkinlik yarıyıl tatili boyunca sürecek.

Yorum Yazın