İzmir Ticaret Odası (İZTO) 52. Reklamcılık, Kamuoyu Araştırma ve Açıkhava Reklamcılığı Grubu, İstanbul’da CNR Fuar Merkezinde 7-10 Aralık tarihleri arasında düzenlenen Fespa Eurasia Fuarına ziyaret organizasyonu düzenleyerek önemli iş bağlantıları yaptı.
Reklamcılık sektörü içerisinde önemli bir paya sahip olan açık hava reklamcılığı, Fespa Eurasia Fuarında buluştu. Açıkhava Reklamcılar Derneği (ARED) desteği ile organize edilen fuara Türkiye’nin pek ilinden açık hava reklamcıları katıldı. Fuarda son teknoloji dijital basım makineleri ve sistemleri tanıtıldı, sektör ilgilileri önemli görüşmeler yaptı. Pek çok fuara ziyaret organizasyonu yapan İzmir Ticaret Odası da ilgili üyelerini Fespa Fuarına uçak organizasyonu yaptı. 52. Reklamcılık, Kamuoyu Araştırma ve Açıkhava Reklamcılığı Grubu Komitesi ve üyeleri de fuarı ziyaret ederek önemli iş bağlantıları gerçekleştirdi. CNR Fuar Merkezi 4. ve 8. salonlarında düzenlenen fuarda yerli ve yabancı dijital açık hava reklamcılığı firmaları makine ve teknolojilerini sergiledi.
“Türkiye’de fuar katılım teşviki veren tek oda”
İzmir Ticaret Odasının bu tür fuar ziyaret organizasyonları ile sektörlere büyük destek verdiğini belirten İzmir Ticaret Odası 52. Reklamcılık, Kamuoyu Araştırma ve Açıkhava Reklamcılığı Grubu Komite Başkanı Şakir Sarıçay, “İzmir Ticaret Odamız yurt içi ve yurt dışı fuar organizasyonları ile üyelerinin önünü açmaktadır. Türkiye’de fuar katılım teşviki veren tek oda İzmir Ticaret Odası’dır. 9 Aralık günü komitemizi ve grup üyelerimizi ilgilendiren Fespa Eurasia Fuarına düzenlediğimiz organizasyon meslek grubu üyelerimizi oldukça memnun etmiştir. Bu organizasyon için İZTO Yönetim Kurulu Başkanımız Ekrem Demirtaş ve yönetim kurulu üyelerimize teşekkür ederim. 2018 yılında sektörümüz ile ilgili yurt dışı fuar ziyaretlerimizde olacaktır. Fuarlar sektörlerin nabzının attı yerlerdir. Meslek grubu üyelerimizin odamız fuar organizasyonlarına katılmalarını özellikle istiyorum” dedi.

Yazar Hakkında

İlgili Yazılar

Yorum Yazın