İzmir’in anaokulu, eğitimin beton yığınları arasında değil, doğa ile iç içe özgürce verildiği bir yer; Wonderland Anaokulu! Şehrin tüm olumsuzluklarından uzak ama size bir o kadar yakın! En değerli varlıklar çocuklarımız için yaparak yaşayarak, özel olduklarını hissederek ve hatta doğanın içinde kirlenerek tadına vardıkları bir serüveni, eğitimin en eğlenceli çağı olan okul öncesine taşımışlar. Eşsiz doğa ve İngilizce konsepti, güçlü eğitimci kadrosu ve zengin materyaller ile desteklenen özgün eğitim sistemini Narlıdere Sahilevleri kampüsünde sizlere sunuyor.

Anaokulu 6000m2 bahçesinde , ikinci bir dil eğitimi,su sporlarını tanımalarına yardımcı olan açık havuz, kum havuzları , hayvanat bahçesi ,hobi bahçesi, basket , jimnastik ,trambolin ve doğal tırmanma ve denge tepelerini bünyesinde bulunduruyor.

Anaokulu Basın ve Halkla ilişkiler sorumlusu Tuğçe Olşen Kulis yaptığı açıklamada “ Dünyadaki okul öncesi eğitim sisteminin en etkili yöntem ve metodlarını, tüm gelişim alanlarına hitap eden eğitim materyallerimiz ile sentezledik. Çocuklarımızın yaratıcılığını geliştirerek kendini ve doğasını keşfetme zevkini sunduğumuz eşsiz kindergarten konseptli okulumuzda sevmeyi öğrenmeyi, öğrenmeyi sevmeyi ilke edindik.İngilizcenin programlaştırılarak iki kültürün iç içe olduğu ortamda, aktif öğrenme yöntemi ile iki ana dil bilincini oluşturma ve süreklilik sağlamayı amaçlıyoruz. Kendini sürekli yenileyen bir anlayışın hakim olduğu, fiziksel konumu ile de farklılık yaratan okul öncesi eğitim sistemimiz, araştırmacı kimliğinin tükenmeyen olgularını sunmayı hedeflemektedir.”dedi.

4 3 2 1

Yazar Hakkında

İlgili Yazılar

Yorum Yazın