Soydaşlara ‘cansuyu’ olsun
 
Büyük Birlik Partisi’nin Bayırbucak Türkmenleri için düzenlediği yardım kampanyaları İzmir, Manisa ve Afyon’dan bölgeye gönderilen birer tırlık malzemelerle sürüyor.
 
İzmir’de BBP İl teşkilatı ile İzmir Alperen Ocaklar’nın topladığı yardımları bölgeye sevk ettiklerinin altını çizen Büyük Birlik Partisi İzmir İl Başkanı Erdem Öksüz, özellikle çocuk ve yetişkin giyim malzemelerinin yanı sıra konserve kuru gıdalardan kömür sobalarına kadar bir çok kalemi yardım tırıyla ulaştırdıklarını söyledi.
İZMİRLİLER’İ DUYARLI

OLMAYA ÇAĞIRDI
Söz konusu yardımların Yayladağı’ndaki dernek merkezine sevk edilmesinin kendilerini mutlu ettiğini söyleyen BBP İzmir İl Başkanı Erdem Öksüz, ‘’Rusya’nın desteklediği Esad rejimine karşı varolma mücadelesi veren kardeşlerimize karınca kararı topladığımız yardımları ilettik. Yardımların devamı için İzmirli hemşehrilerimizin duyarlı davranmasını istiyoruz. Öncelik sırasına göre kardeşlerimizin ihtiyaçlarını gidermeye çalışıyoruz. Partimiz ve Alperen Ocaklarımız İzmir’den ilk tırı göndermeyi başardı. İzmirli hemşehrilerimizin desteğiyle inşallah devamını getirmek istiyoruz’’ diye konuştu.
Resimaltı: BBP İzmir İl Başkanı Erdem Öksüz, Esad rejiminin Rusya’nın hava desteğiyle başlattığı saldırılar sonucunda zor durumda kalan Bayırbucak Türkmenleri için destek olmaya çalıştıklarını dile getirdi.
 IMG_2095 kopya alperen ocaklari izmir il bskn Taner Kayaoglu

Yorum Yazın