İSTOK İcra Kurulu

İzmir’de bulunan sağduyulu 55 Sivil Toplum Kuruluşunun bir araya gelerek oluşturduğu İSTOK İzmir Sivil Toplum Kuruluşları Platformu, 9 Ocak 2017 tarihinde Genel Kurulda yapılan oylama sonrası yeni dönem Başkanı ve İcra Kurulunun görev dağılımını gerçekleştirdi.

Toplumsal olaylara kayıtsız kalmayan, milletin vicdanını yaralayan, yurtiçi ve yurtdışı olaylarda inisiyatif alarak duyarlılık gösterip hep birlikte aktivist eylemlere imza atan İSTOK’un yeni dönem Başkanı Dokuz Eylül Gençlik Derneğinden Cüneyd Dayhan oldu.

İcra Kurulu ve Başkan yardımcılarının görev dağılımı ise şöyle gerçekleşti; Hüseyin Tuna (Ümitvar Eğitim Kültür ve Yardımlaşma Derneği) Mali İşler, A.Kadir Uçar (MÜSİAD) Tanıtım Medya, Burhanettin Kansızoğlu (İMHAD) Sosyal ve Siyasi İşler, Hüseyin Güneş (İzmir Uluslararası Misafir Öğrenci Derneği) İletişim’den Sorumlu Başkan Yardımcıları olarak görev dağılımı yapıldı.

Yeni dönem Başkanı Dayhan, bir önceki dönem başkanlığını yürüten ve görev süreleri dolan Av.Halit Çelik ve Başkan Yardımcısı Ali Mamak’a verdikleri fedakârca hizmetleri için teşekkürlerini sundu. 2017’nin plan ve projelerini tasarlayan İSTOK İcra Kurulu, Sivil Toplumun ve milletin vicdanı olmaya devam edeceklerini duyurdu.

Yorum Yazın