İzmir İHH’dan biz bize yeteriz kampanyasına 100.000 tl destek

İHH İzmir teşkilatı İzmir Valisi Erol Ayyıldız’ı makamında  ziyaret ederek ‘’biz bize yeteriz’’ ve vefa çalışma gurubuna destek sözü verdi.

 ‘’Biz bize yeteriz kampanyasına 100 bin tl bağış’’

İHH İzmir ayrıca vefa gurubu İzmir çalışmalarına başta yetim çocuklar olmak üzere 2500 gıda kolisi ile katılarak, ihtiyaç sahiplerine dağıtıyor

 İHH İnsani Yardım Vakfı İzmir yönetimi Corona virüsünün ülkemizde yaygın bir şekilde görülmesi üzerine uluslararası çalışmaların büyük bölümünü yurtiçine kaydırarak ülkemizin yaşandığı sosyo ekonomik sıkıntıların aşılmasına ortak oluyor.

İHH Veren el ile, ihtiyaç sahipleri arasında, iyilik köprüsüdür.

 İHH İzmir il temsilcisi Rasim Çalar

Biz ulusal insani yardım vakfı olarak hizmetlerimizin büyük kısmını şu an ülke içinde yapıyoruz. İHH İzmir olarak İnsani yardımlarımızı hükumetimizin biz bize yeteriz kampanyasına destek olarak ziraat bankası hesabına 100 000 TL  nakdi yardımda bulunduk..

Bunun haricinde İHH olarak Suriye, Arakan, Doğu Türkistan’Yemen ve Sudan’a yardımlarımız devam ediyor. İHH İzmir teşkilatı olarak 2.500 koli gıda yardımını İzmir’de ihtiyaç sahibi ailelere ulaştırmaya devam ediyoruz. Ayrıca Yemene 100.000 TL lik gıda yardımı  gönderdik.

Yazar Hakkında

İlgili Yazılar

Yorum Yazın