İHH İzmir insanı yardım vakfı il temsilcisi Rasim Çalar ve yönetim kurulu üyeleri Mustafa Halit Çelik,Mucip Uludağ ve genç İHH İzmir temsilcisi Emre Gümüş ile birlikte İzmir’e yeni atanan vali Yavuz Selim KÖŞGER’i makamında ziyaret ederek çalışmalarında başarılar diledi.

İHH olarak her zaman yoksul ve yardıma muhtaç olan insanın ve insanlığın yanında olmaya devam edeceğiz

İHH insani yardım vakfının İzmir’de yürüttüğü çalışmalar hakkında vali KÖŞGERE’E bilgi sunan İHH İzmir temsilcisi Rasim Çalar, özellikle bu yıl ramazan ayı ile birlikte yaşanana pandemi sürecinde rutin faaliyetlerinin çok üstünde çalışma yaptıklarını söyledi.

kendilerine ulaşan ihtiyaç sahibi vatandaşlara başta gıda kolisi olmak üzere çeşitli yardımlar yaptıklarını söyleyen Rasim Çalar,

Yetim çocuklar her zaman önceliğimiz”.

İzmir’de dezavantajlı bir çok semt ve bölge olduğunu söyleyen İHH İzmir temsilcisi Rasim çalar , özellikle eğitim gören izmirde ihtiyaç sahibi bütün yetim çocuklara dokunmayı onların yanında olmayı hedefleyerek eğitim-sen ile yaptıkları müşterek çalışma kapsamında bunu daha fazla genişleterek sürdürmeye devam ettiklerini söyledi.

Vali Yavuz Selim KÖŞGER dezavantajlı bölgelerde İHH ile çalışmaktan memnun olacağız.

Vali Yavuz Selim KÖŞGER İHH’nın ulusal çalışmalarda olduğu kadar yurt içinde takdir edilen çalışmaları olduğunu dile getirerek, İHH’nın özellikle İzmir’de yapacağı çeşitli proje çalımlarında birlikte çalışmaktan mutlu olacağız dedi.

İzmir İHH yönetimi son olarak ta İzmir valiliği Etüt ve sosyal projeler Müdürü Hatice Suna Bina’yı ziyaret ederek çalışmalarında başarılar diledi

Yorum Yazın