BU OYNANAN OYUNLARI KULÜPLERİMİZ ARTIK YUTMAZ BU İŞİ AMATÖR KÜLUPLERİMİZ YAPSIN

 

ÖNCE BAŞKANLIK SEÇİMİ

SONRA YÖNETİM KURULU

TÜM KÜLUPLERİN OLMASI GEREKTİRECEK

TEK LİSTELİ SEÇİM SİSTEMİ

 

TUNCAY KALTAR’DAN İzmir ASKF başkan adaylarına inanılmaz bir çağrıda bulundu.

amatör Kulüpleri mızı gerçekten seviyorsanız faydanız olacaksa?…

Kendinize güveniyorsanız? Elinizdeki yazdığınız ASKF yönetim kurulu listesini çöpe atın ve bu işi gelin kendi hakları olan İzmir’de 13 bölgeyi kapsayan kulüplerimize bırakalım.

Yılardır mağdur olmuş kulüplerimiz bu sorunu çözsün. Aday olan arkadaşlar tekrar söylüyorum siyasi gücüleri ve faydasız şeyleri bir kenara bırakıp spora karıştırmadan ve de spora alet etmeden tek başına gelsinler. Sadece başkanlık ASKF başkanı seçimlerine girelim seçimi kim kayıp ederse biliyorum ki kazanan bu amatör kulüplerimiz ve kardeşlerimiz olacaktır.

 

Yaklaşık 270 Amatör kulüplerimiz var

Bunların tamamı 13 bölgeyi temsil ediyor. Her bölgede 2 kişi olmak üzere eşit bir şekilde tüm kulüplerimiz tarafında tek liste olmak şartıyla 24 06 2021 günü yapılacak olan ASKF seçimi için yönetim kurulu listesi divan kuruluna iletilip ve önerilsin artık üst akıl değil de bu ASKF yi amatör kulüplerimiz yönetsin adaletli bir seçim sistemidir.

 

Eğer amatör kulüplerimiz olmasa ASKF de olmaz başkanda yönetim de olmaz diyor ve tüm ASKF başkan adaylarına başarı ve saygılarımı sunuyorum dedi