547174_489531821074703_1894050314_n

İSTOK İcra Kurulu, İzmir Valisi Erol Ayyıldız’ı, makamında ziyaret etti.

İSTOK dönem başkanı Cüneyd Dayhan “Sayın Valimize öncelikle bizleri kabul ettiği için  teşekkür ediyoruz. Bileşenlerimizin görüş ve temennilerini, iyi niyet dileklerini iletmeye geldik. Bizler vatan sevdalısı, milletin vicdanı olan 55 STK olarak her zaman devletimizin hizmetindeyiz. Gerek eğitim, gençlik, hizmet gerekse işadamı dernekleri, vakıfları olarak İzmir’e, milletimize hizmet ediyoruz. Sayın valimizin ve devletimizin göstereceği her vazifeye talibiz, hazırız” dedi.

Sivil toplum kuruluşlarının önemine değinen Vali Ayyıldız, “İzmir’de bulunan tüm STK’lar bizim için değerlidir. Ancak 15 Temmuzda vatanına, milletine, bayrağına sahip çıkan İSTOK bileşeni gibi STK’ları daha bir önemsiyoruz. Allah bize başka 15 Temmuzlar yaşatmasın. Biz birlik olmayı 15 Temmuzda birkez daha öğrendik ve herkese gösterdik. Bundan sonra devlete ne zaman ihtiyacınız olsa asıl biz sizin hizmetinizdeyiz” dedi.

Ziyaretin sonunda İSTOK Dönem Başkanı Cüneyd Dayhan ve başkan yardımcıları Hüseyin Tuna, Kadir Uçar, Hüseyin Güneş, Burhanettin Kansızoğlu kurumsal tanıtım dosyasını sundu ve Vali Erol Ayyıldız ile hatıra fotoğrafı çektirdi.

Yorum Yazın