İmam hatiplilerimizin maddi ve manevi destekçisi İMHAD İmam-Hatipliler ve Mezunlar Derneği   

İMAM-HATİPLER HAFTASI Dolayısıyla Bir Dizi Etkinlik Düzenledi.  

İMHAD, Kitap kahve ve diğer kurumlarıyla İmam-Hatiplilerimizin En Özel Günlerinde Yanında Olmaya Devam Ediyor.  

Bu bağlamda, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Sn. Mehmet Tahir BÜDÜN, din öğretimi şube müdürü Yusuf YILMAZ ve Konak gençlik ve spor İlçe Müdürü Sn. İbrahim TURAN,  

Necmettin Erbakan Fen ve Sosyal Bilimler Proje İmam-Hatip Okulu hafızlık sınıfı öğrencilerimize giysi ve gıda alışverişinde kullanabilecekleri hediye kartlarının takdim programında bir araya geldi.  

Programda Konuşan İMHAD İmam-Hatipliler ve Mezunlar Derneği Başkanımız Burhanettin KANSIZOĞLU, “Hafızlarımızın ve her bir imam-hatiplimiz her şeyin en İyisini, en özel hediyeyi sonuna kadar hak ediyor” diye konuştu.  

Bir başka özel programda Konak Ziya Gökalp İmam-Hatip Orta Okulundaydı. Büyük bir duyarlılıkla evlatlarını İmam-hatip okuluna kaydeden veliler ile bir araya gelen misafir, veli ve öğrencileri tebrik ederek, hediye kartlarını teslim etti.  

Velilere hitap eden İMHAD İmam-Hatipliler ve Mezunlar Dernek başkanı Burhanettin KANSIZOĞLU, Ziya Gökalp İmam-hatip okulunun İMHAD İçin çok özel bir konumda olduğunu belirterek, “Değerli veli ve kıymetli öğrencilerimiz için maddi-manevi desteklerimiz artarak devam edecek” dedi.