Kaymakam KAYKAÇ, “Yetimler, Bizlere Emanettir”

İzmir Karaburun kaymakamı Eyüp KAYKAÇ Karaburun ilçesinde İzmirli yetimleri ağırladı.
İHH İnsani Yardım vakfı İzmir temsilciliğinin düzenlediği yetimleri güldürün insanlığı sevindirin projesi kapsamında yetimleri gezdirmeyi ve eğlendirmeyi sürdürüyor.
 İHH İnsani Yardım İzmir Şubesi tarafından düzenlenen yetim gezilerinin bu ay ‘ki ay adresi İzmir’in /Karaburun  ilçesi oldu.
İzmir Karaburun kaymakamı  Eyüp KAYKAÇ Karaburun’a misafiri olan İzmirli yetimleri Karaburun ilçesinde deniz sefası, piknik, doğa gezisi ve tekne turları yaptırarak  doyasıya eğlendirdiler  .
Karaburun kaymakamı  Eyüp KAYKAÇ  bugün en değerli ve özel misafirlerimizi ağırlamanın onlarla bir arada olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Sizlere ev sahipliği yapmaktan biz çok mutlu olduk. Yüzünüzdeki tebessüm hiç eksik olmasın burası sizlerin de evi her zaman sizleri ağırlamaktan mutlu olacağız sizler bize emanetsiniz dedi.
İzmir İHH yetim sorumlusu Mehtap SÜRGİT ‘den teşekkür
Başta ilçe kaymakamı Eyüp KAYKAÇ  ilçe emniyet komiseri Muhammed ali GÜNEŞ hayırsever iş adamı VOLKAN bey tekne kaptanı Ali NAZLI din görevlileri hakan ve kaşif hocalarıma  ve bu programın hazırlanmasında emeği geçen organizasyonu yapan İHH Karaburun temsilcimiz Ömer TAKTAK bey’eteşekkür ederim. İzmirli yetim aileleri ve yetimler sizin misafirperverliğiniz ve alakanız neticesinde bugün doyasıya eğlendiler onlar mutlu ise hepimiz mutluyuz. dedi.