İHH İNSANİ YARDIM VAKFI İZMİR  MELAHAT KANDEMİRİ AKÜLÜ ARACINA KAVUŞTURDU

İHH İnsanı Yardım Derneği dünyanın tam 135 ülkesine insanî yardım ulaştıran küresel ölçekte bir dernek.

Kurulduğu günden bugüne değin milyonlarca insanın hayatına pozitif katkı vererek onları daha insanî şartlarda ve insan onuruna yakışır şekilde bir hayat sürmelerine imkânları ölçüsünde katkı vermeye devam ediyor.

İHH insani yardım vakfı İzmir temsilciliği bu hayır kervanında yol alıp, bağışçılar ile ihtiyaç sahiplerini buluşturmayı sürdürüyor. İHH İzmir kadın teşkilatı gönüllüsü Birsen Didar’ın tespit ettiği engelli ihtiyaç sahibi ailenin yardımına koşan İHH İzmir teşkilatı Melahat Kandemir’in sevincine ortak oldu…

İzmirli yürüme engelli Melahat Kandemir akülü aracına kavuşmanın sevincini yaşadı

İHH İzmir il başkan yardımcısı Abdullah Kocabaş Bornova ilçe kadın kolları temsilcisi ile birlikte aileyi ziyaret ederek akülü aracı teslim ettiler.

Bir mahzun gönle dokunarak mesut edebilmenin sevincini yaşadık.

 

Milletinin bu hayır kervanına desteği sürdüğü müddetçe bu kervan yol almaya devam edecek. İHH İzmir İnsani Yardım Derneği olarak bir mahzun gönle dokunarak mesut edebilmenin sevincini yaşadık.

Senelerdir yürüme güçlüğü çeken Melahat Kandemir kardeşimizin tekerlekli sandalye talebini karşılamış olmanın sevinci her şeyin üstünde bir sevinçtir bizim için. Bir mahzun gönle dokunabildiysek, o mahzunluğu bir nebze olsun dindirebildiysek kendimizi bahtiyar addederiz.