İZMİR – İHH İzyad İzmir İnsani Yardım Derneği tarafından İzmir’in Konak ilçesinde roman vatandaşların yoğun yaşadığı mahallelerde Ramazan Yardım Paketi dağıtımı yapıldı.

İzmir’in Konak ilçesinde roman vatandaşların yoğun yaşadığı mahallelerde İHH İzyad İzmir İnsani yardım Derneği tarafından erzak yardımı yapıldı. Dağıtım Programına Ak Partinin Roman Milletvekili Cemal Bekle de katılarak Roman vatandaşlar ile bir bir ilgilenerek sohbet etti ve erzak paketlerini teslim etti.
İHH İzyad Başkanı Rasim Çalar ve bazı yönetim kurulu üyelerinin de hazır bulunduğu dağıtım esnasında açıklama yapan, Ak Parti İzmir Milletvekili Cemal Bekle; ” Ramazan ayının mübarek atmosferinde Yardım malzemelerini ihtiyaç sahiplerine ulaştırmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Ayrıca içerisinde bulunduğumuz Korona Salgını nedeni ile evlerinden çıkamayan vatandaşlarımızın da yanında olmuş bulunuyoruz. Yardım Kolilerimizde bir aileye bir ay yetebilecek sıvı yağ, bakliyat, makarna ve salça gibi temel gıda malzemesini bulunuyor. Biz bize yeteriz kampanyasına destek veren başta bugün beraber erzak paketi dağıttığımız İHH temsilcilerine ve tüm Stk larımıza teşekkür ediyorum” dedi.

Yazar Hakkında

İlgili Yazılar

Yorum Yazın