Ödemiş Belediye Başkanı A.Mahmut Badem, huzurevi sakinleriyle iftar yaptı. Mahmut Badem; “Geçmişimizi geleceğe güçlü bağlarla hazırlayan büyüklerimizle fırsat buldukça bir araya gelmeye çalışıyoruz” dedi.

Ödemiş Belediye Başkanı Mahmut Badem’in ev sahipliğinde organize edilen iftar yemeğine İlçe Kaymakamı Celil Ateşoğlu, meclis üyeleri, daire müdürleri ve Ödemiş Belediyesi bünyesinde hizmet veren Mutahhar Şerif Başoğlu Huzurevi sakinleri katıldı. Samimi bir ortamda gerçekleşen programda konuklar yemek sonrası huzurevi sakinleriyle sohbet etti.

Belediye Başkanı A.Mahmut Badem, “Birlik, beraberlik ve yardımlaşmanın en yoğun yaşandığı Ramazan ayında belediye olarak her akşam farklı organizasyonlar düzenliyoruz. Vatandaşlarımız arasında manevi bağları kuvvetlendiren, birlikteliğimizi gözeten, iftar çadırlarımız kentimizin 6 ayrı bölgesinde hizmet vermekte. Bunun yanı sıra Ramazan boyunca her akşam farklı organizasyonlarla muhtarlarımız, şehit yakınları, gazi ve yakınları, yetim, fakir, kimsesizlerle bir araya gelmeye çalışacağız” dedi.

Yorum Yazın