HOTAR’DAN 30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI MESAJI

 AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İzmir Milletvekili Prof. Dr. Nükhet HOTAR 30 Ağustos Zafer Bayramına ilişkin “Şanlı tarihimizdeki dönüm noktalarından biri olan 30 Ağustos Zaferi hepimiz için gurur ve iftihar vesilesidir.

30 Ağustos Zaferi, tarihi boyunca karşılaştığı tüm engelleri birlik ve beraberlik içerisinde, kardeşlik ruhuyla, inanç ve kararlılıkla aşan aziz milletimizin gücünün ortaya koyulması bakımından da büyük anlam ifade etmektedir.

15 Temmuzda yine şanlı bir destan yazan milletimiz o günden bugüne birlik ruhundan hiçbir şey kaybetmemiştir” dedi. Hotar Türkiye’nin uluslararası anlamda çok hızlı bir gelişme kaydettiğini belirterek “Özellikle son 14 yılda önemli gelişmelere sahne olan Türkiye, önümüzdeki süreçte de büyük bir güvenle her alanda önemli mesafeler katetmeye devam edecektir. Demokratik, ekonomik, siyasi yönden Türkiye’yi daha da güçlendireceğiz. Yeter ki milletimiz Büyük Taarruzda, 15 Temmuz da olduğu gibi ülkesine ve değerlerine sahip çıksın, bizler de vatandaşlarımız için canla başla her daim çalışacağız” dedi.

Hotar sözlerine devam etti “Bugün büyük istiklal mücadelemizin zaferle taçlanmasının 94. Yıldönümü. Başta Gazi Mustafa Kemal olmak üzere, İstiklal mücadelemizin yiğit kahramanlarını, vatanı için canını feda eden tüm şehitlerimizi rahmetle yâd ediyorum. Gazilerimizi şükranla anıyorum. 30 Ağustos Zafer Bayramımız kutlu olsun” dedi.

Yorum Yazın