Arkadaş anlamıyorum ; Müslüman dünyasının yüzyıllardır hilafet mührünü taşıyan ve her zaman KELİMETULLAH’ın dünyaya hakim olması için mücadele veren bir İSLAM MEDENİYETİ oluşturan neslin hamisi olmayı hazmedemeyen ve aklı bu kavramlara yetmeyen cahil aydınların varlığını anlıyorum, neyimi anlamıyorum? Bu cahil ve soyu sopu karışık sözde tarihçi ve Aydın’ların peşine takılan Asil TÜRK MİLLETİ nin evlatlarını anlamıyorum.
Recep Tayyip Erdoğan iktidarının izlediği politikaları takip etmeyen ve 14 yıllık iktidarın,Müslüman coğrafyasındaki liderliğini anlamayan, ”tüm dünya gözünü kapatsada biz Gazze için Filistin için gözümüzü kapatmayacağız, susmayacağız Filistin ve Gazze için haykırmaya devam edeceğiz” diyerek TBMM içerisinden haykıran bir Adam neyi savunuyor zannediyorsunuz bre gafiller ve cahiller..
Kendini Müslüman olarak tanımlayan hiç kimsenin bu hadisi şerifi unutmamasını dilerim
” Müslüman Müslümanın kardeşidir, bir mümin kendisi için istediğini Müslüman kardeşi için istemedikçe kamil mümin olamaz”
Ben o coğrafya da yavuz sultan selim han’ ın yaptığı demoğrafik yapıyı Türkiye nin yeniden dizayn etme şansını toprak bütünlüğü açısından stratejik ve mühim buluyor ve Ahıska Türk’lerinin o bölgede ikamet ettirmelerinin önemine dikkat çekmek istiyorum.

Yorum Yazın